КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про виділення коштів

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

8D451E16-1BBA-4471-A144-79B793AEF4A0

Номер рішення

427

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління соціальної політики

Відповідальна особа

Т.І. Прищепа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси ,  Соціальна політика .

Перше оприлюднення

20.12.2019

11:50

Останні зміни

20.12.2019

11:51

Дата прийняття

20.12.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою забезпечення натуральною допомогою малозабезпечених, одиноких пенсіонерів та осіб з інвалідністю, які знаходяться на обслуговуванні у комунальній установі “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноморської міської ради Одеської області”, на виконання п. 3.11 розділу III міської цільової Програми соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, осіб                   з інвалідністю, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей    з дітьми, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Чорноморської територіальної громади на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 06.01.2016 року № 29-VII (зі змінами), керуючись ст. ст. 42, 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

           

  1. Виділити 51488,48 грн. з коштів міського  бюджету, передбачених на соціальний захист населення, для придбання новорічних подарунків одиноким пенсіонерам, особам    з інвалідністю та малозабезпеченим громадянам, які знаходяться на обслуговуванні            у комунальній установі “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноморської міської ради Одеської області”.

 

2. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області        (Яковенко О.М.) забезпечити фінансування управління соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області (Прищепа Т.І.) для подальшого перерахування коштів         на рахунок комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноморської міської ради Одеської області” згідно              з пунктом 1.

 

            3. Комунальній установі “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноморської міської ради Одеської області”    (Камишнікова Т.К.) забезпечити придбання та розподіл новорічних подарунків громадянам,  вказаним в пункті 1.

 

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Лубковського І.А.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань