КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про внесення змін та доповнень до розпорядження міського голови Чорноморської міської ради Одеської області від 18.12.2019 року № 422 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

8E982746-7D7B-4528-9E82-ED63B1A6BE84

Номер рішення

440

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ кадрів

Відповідальна особа

Варабіна С.Г.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Вакансії .

Перше оприлюднення

28.12.2019

13:21

Останні зміни

28.12.2019

13:23

Дата прийняття

27.12.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», наказу Головного управління державної служби України від 8 липня 2011 року № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в України»:

 

1. Внести зміни та доповнення до розпорядження міського голови  Чорноморської  міської  ради  Одеської  області  :

«1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – юриста відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області.»

«3. Затвердити перелік питань на перевірку та оцінку знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень Чорноморської міської ради Одеської області».

2. П.2 додатку 1 викласти в новій редакції:

«Вимоги до кандидатів:

- вища освіта відповідного спрямування не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи.»

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючу справами   Кушніренко Н.В.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань