КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про призначення Наретья Євгенії Геннадіївни на посаду керівника (директора) комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка міста Чорноморська» Чорноморської міської ради Одеської області за результатами проведеного конкурсу

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

3EACE782-B4D0-4748-BF4E-7C6623E740C1

Номер рішення

1

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

І.І. Проскура

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Вакансії .

Перше оприлюднення

02.01.2020

10:33

Останні зміни

02.01.2020

10:35

Дата прийняття

02.01.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Враховуючи результати проведеного  конкурсу на зайняття вакантної посади керівника комунального некомерційного підприємства  «Стоматологічна поліклініка міста Чорноморська» Чорноморської  міської  ради Одеської області та визначення його переможця (протоколи засідань конкурсної комісії № 1 від 06.11.2019, № 2  від 28.11.2019, № 3 від 05.12.2019, конверт з документами претендента Куликова С.А., конверт з документами переможця Наретья Є.Г. додаються),  керуючись рішенням Чорноморської  міської  ради Одеської області від 12 вересня 2019 року № 488-VII «Про затвердження Положення про   проведення конкурсу на зайняття  вакантної посади керівника комунального       некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка міста Чорноморська» Чорноморської  міської  ради Одеської області», Постановою КМУ від 21.08.2019 № 792,  рішенням виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 25.02.2016 № 81 «Про затвердження Порядку укладання контрактів з керівниками підприємств, що перебувають у комунальній власності Чорноморської територіальної громади, та показників оплати їх праці» (зі змінами і доповненнями), відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Призначити Наретья Євгенію Геннадіївну на посаду керівника (директора) комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка міста Чорноморська» Чорноморської міської  ради Одеської області та укласти з нею контракт  строком на три роки.

2. Розпорядження міського голови від 05 листопада 2019 року № 363 «Про затвердження складу конкурсної комісії» визнати таким, що втратило свою чинність.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Лубковського І.А.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань