КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про затвердження плану роботи і графіка прийому документів Національного архівного фонду до архівного відділу виконкому міської ради в 2020 році

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

A6C4E526-78D2-4D06-8988-37BF8793C13A

Номер рішення

20

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc, xls

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Архівний відділ

Відповідальна особа

Козачок О.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

21.01.2020

16:49

Останні зміни

21.01.2020

16:51

Дата прийняття

21.01.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою розвитку архівної справи у м. Чорноморську, упорядкування документів для передачі їх до архівного відділу в 2020 р., керуючись Законом України «Про Національний архівний фонд і архівні установи»,

 

  1. Затвердити план роботи архівного відділу на 2020 рік.

2. Затвердити графік погодження номенклатур  справ, упорядкування і передачі документів підприємств, організацій і установ до архівного відділу на державне зберігання в 2020 році (додається).

3. Всім відділам і управлінням виконавчого комітету Чорноморської міської ради, організаціям та підприємствам, документи яких входять до складу Національного архівного фонду України, провести організацію діловодства та архівного зберігання документів згідно з Наказом Міністерства юстиції від 18.06.2015 р. № 1000/5 «Правила організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючу справами виконкому Кушніренко Н.В.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань