КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про звільнення Кузар О.В. з посади директора комунального некомерційного підприємства «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області у зв’язку із закінченням строку дії контракту

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

FC164894-81A2-44B5-8D0C-74FA4BA54A85

Номер рішення

161

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

28.05.2020

13:47

Останні зміни

28.05.2020

14:18

Дата прийняття

27.05.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

У зв’язку із закінченням строку дії контракту від 29.05.2015 № 827 (зі змінами)   згідно з яким  Кузар Олена Вікторівна була призначена на посаду директора  комунального некомерційного підприємства «Чорноморська   лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області, відповідно п. 2 ч. 1 ст. 36 Кодексу законів про працю України, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Звільнити 28 травня 2020 року Кузар Олену Вікторівну з посади директора комунального некомерційного підприємства «Чорноморська лікарня» Чорноморської  міської  ради Одеської області на підставі п. 2 ч. 1 ст. 36 Кодексу законів про працю України у зв’язку із закінченням строку дії контракту.
  2. Головному бухгалтеру комунального некомерційного підприємства «Чорноморська лікарня» Чорноморської  міської  ради Одеської області провести повний розрахунок з Кузар Оленою Вікторівною відповідно до вимог чинного законодавства  України.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови  Лубковського І.А.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань