КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про покладання обов’язків директора комунального некомерційного підприємства «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області на Попадюк А.В.

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

17F13001-A403-4928-B55A-10906231324F

Номер рішення

162

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Кушніренко Н.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

28.05.2020

13:50

Останні зміни

28.05.2020

13:52

Дата прийняття

28.05.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

У зв’язку із закінченням строку дії контракту від 29.05.2015 № 827 (зі змінами)   згідно з яким  Кузар Олена Вікторівна була призначена на посаду директора  комунального некомерційного підприємства «Чорноморська   лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області, 29.05.2020 виникає  вакантна посада  керівника даного закладу.

Беручи до уваги вищезазначене,  керуючись пунктами 7.4.10., 7.7. статуту комунального некомерційного підприємства «Чорноморська   лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області, затвердженого рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 01.11.2019 № 502- VII, відповідно до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 17.04.2020 № 561 - VII «Про   затвердження    Порядку   проведення   конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я, що перебуває у комунальній  власності Чорноморської територіальної громади Одеської області», ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Тимчасово з 29 травня 2020 року та до призначення за результатами конкурсу директора комунального  некомерційного  підприємства «Чорноморська   лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області покласти виконання обов’язків директора комунального  некомерційного  підприємства «Чорноморська   лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області  на заступника директора з медичної частини комунального  некомерційного  підприємства «Чорноморська   лікарня» Чорноморської міської ради Одеської області Попадюк Анжелу Володимирівну.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови  Лубковського І.А.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань