КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про підготовку та проведення ІІ-го Відкритого фестивалю-конкурсу народної хореографії «Цвіт папороті – 2020»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

4B68EA70-8090-4A85-89B3-07AC84272585

Номер рішення

172

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ культури

Відповідальна особа

Крістанова Ю.А.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Конкурси .

Перше оприлюднення

11.06.2020

09:44

Останні зміни

11.06.2020

09:50

Дата прийняття

11.06.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Фестиваль-конкурс заснований відділом культури Чорноморської міської ради Одеської області за ініціативи керівника танцювального ансамблю Палацу культури м. Чорноморська Іванової Наталії Ростиславівни.

З метою збереження і розвитку народних традицій та національного фольклору, як праоснови існування нашого народу, джерела натхнення та оберегу української душі, керуючись ст.ст. 42, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Відділу культури Чорноморської міської ради Одеської області спільно з Палацом культури м. Чорноморська організувати в період з 27 по 28 червня 2020 року проведення ІI-го Відкритого фестивалю-конкурсу народної хореографії «Цвіт папороті – 2020» у місті Чорноморську.

2. Затвердити Положення про проведення IІ-го Відкритого фестивалю-конкурсу народної хореографії «Цвіт папороті – 2020» (додаток 1).

3. Затвердити організаційний комітет з питань підготовки та проведення IІ-го Відкритого фестивалю-конкурсу народної хореографії «Цвіт папороті – 2020» (додаток 2).

4. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області (Яковенко О.М.) профінансувати витрати на проведення фестивалю-конкурсу за рахунок коштів, передбачених в кошторисі відділу культури на культурно-масові заходи.

5. КП «МУЖКГ» (Миза С.В.) та ТОВ «Ілкомсвіт» (Басенко Д.В.) забезпечити надійне, безперервне енергопостачання та підключення апаратури до енергомережі для озвучення гала-концерту на Приморських сходах 28 червня 2020 р.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Лубковського І.А.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань