КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про проведення міської соціальної акції «Готуємо дітей до школи»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

2F3BD34E-3B07-4656-A914-BF6BA4A0A4EF

Номер рішення

179

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ освіти

Відповідальна особа

Н.В. Вороненко

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Освіта .

Перше оприлюднення

18.06.2020

16:15

Останні зміни

18.06.2020

16:15

Дата прийняття

18.06.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою надання допомоги дітям соціально незахищених категорій, для підготовки їх до нового навчального року, відповідно до Закону України «Про забезпечення організаційно - правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.1994 року № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» та на виконання міської цільової Програми соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, Чорноморської територіальної громади на 2016 -2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради  від 06.01.2016 року № 29–VII  (зі змінами та доповненнями), керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,                       

  1. Провести з 01 липня по 01 вересня 2020  року міську соціальну акцію «Готуємо дітей до школи».
  2. Затвердити заходи щодо проведення міської соціальної акції «Готуємо дітей до школи»   (Додаток 1).
  3. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чорноморської міської ради Одеської області (Фурсова С.П.), службі у справах  дітей виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області (Гудкова Л.Ю.), Чорноморському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Одеської області (Давкніс Н.О.):

3.1. Скласти списки отримувачів допомоги та забезпечити проведення заходів в рамках міської соціальної акції «Готуємо дітей до школи».

3.2. Забезпечити виконання розпорядження про проведення міської соціальної акції «Готуємо дітей до школи» за рахунок коштів, передбачених в кошторисах відповідних установ.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови  Лубковського І.А.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

 

 

Додаток  1

до розпорядження міського голови

від___18.06.2020__ р. № __179___

 

 

ЗАХОДИ

щодо проведення міської соціальної акції «Готуємо дітей до школи»

 

 

1. Провести профілактичні рейди по сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах,  щодо  перевірки  створення умов для навчання дітей, їх підготовки до школи.

Протягом акції                                                                                                          ЧМЦСССДМ                                                                                            

 

 

2. Забезпечити надання адресної допомоги у вигляді канцелярського та шкільного приладдя дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які йдуть до           1-го класу,  у розмірі 1000 гривень на кожну дитину.

 

До 1 вересня 2020 року                                               

         Служба у справах дітей виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області

 

3. Забезпечити часткове надання адресної допомоги у вигляді канцелярського та шкільного приладдя або матеріальної допомоги дітям шкільного віку з числа багатодітних малозабезпечених сімей, сімей, які виховують 4-х та більше дітей, дітей-інвалідів, дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб та дітей, які йдуть до 1-го класу, із сімей   учасників бойових дій у розрахунку 500 гривень на кожну дитину, яка зареєстрована та фактично проживає на території Чорноморської громади.

Липень - серпень 2020 року                            

ЧМЦСССДМ, відділ у справах                                                                               сім’ї молоді та спорту Чорноморської міської ради

Одеської області

 

Керуюча справами                                                                 Н.В. Кушніренко

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань