КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про внесення змін до розпорядження Чорноморського міського голови від 02.09.2019 року № 298 «Про затвердження складу конкурсної комісії»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

4E825109-645C-44DC-A327-8F6EFA80C995

Номер рішення

202

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Варабіна С.Г.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство ,  Конкурси .

Перше оприлюднення

10.07.2020

14:32

Останні зміни

10.07.2020

14:33

Дата прийняття

10.07.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» із змінами, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Внести зміни до розпорядження Чорноморського міського голови від 02.09.2019 року № 298 «Про затвердження складу конкурсної комісії»:

вивести зі складу конкурсної комісії по проведенню конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області Ясніцького Олександра Олександровича, у зв’язку зі звільненням.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючу справами   Кушніренко Н.В.

 

Міський голова                                                                         В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань