КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про скликання тридцять дев’ятої сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

01BFEC65-C073-4B41-BFEE-806A3A86311B

Номер рішення

207

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

20.07.2020

09:42

Останні зміни

20.07.2020

09:45

Дата прийняття

20.07.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Враховуючи важливість вирішення Чорноморською міською радою Одеської області деяких питань, керуючись статтями 26, 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”:

 

  1.  Скликати тридцять дев’яту  сесію Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання   22 липня   2020  року  о 10.00  годині  в  приміщенні  міської  ради.
  2. Рекомендувати для розгляду пленарного засідання тридцять дев’ятої  сесії Чорноморської  міської  ради  Одеської області  VII скликання  такі питання:

       1. Про безоплатну передачу від Чорноморської територіальної  громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області у  державну власність до сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України об'єкта незавершеного будівництва "Будівництво мостового переходу через Сухий лиман з підходами в селі Малодолинське на автомобільній дорозі "Одеса - Чорноморськ".

       2. Про   затвердження на посаді заступника міського   голови з  питань діяльності   виконавчих   органів  Чорноморської  міської ради Одеської області Некрасова Юрія Петровича, включення до складу виконавчого  комітету та затвердження посадових обов’язків.

       3. Про надання права на укладання та підписання договорів, угод, правовстановлюючих документів заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеської області  Некрасову Юрію Петровичу

 

Міський голова                                                                                                      В.Я. Хмельнюк   

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань