КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про затвердження змін до річних обсягів міжбюджетних трансфертів, передбачених бюджету міста Чорноморська на 2020 рік з державного бюджету

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

09C465AF-D3AC-44C1-85CE-25C4758F5B8A

Номер рішення

220

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx, xlsx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Фінансове управління

Відповідальна особа

Яковенко О.М.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси .

Перше оприлюднення

31.07.2020

15:51

Останні зміни

31.07.2020

15:53

Дата прийняття

30.07.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

На підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.07.2020р. № 891-р "Про розподіл у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально - економічного розвитку окремих територій", враховуючи рекомендації постійної комісії з фінансово - економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності, керуючись пунктом 4 рішення Чорноморської  міської  ради  Одеської області від 20 грудня 2019 року № 516 – VІІ "Про бюджет міста Чорноморська на 2020 рік" (зі змінами та доповненнями) та статтями 42, 64 Закону України "Про  місцеве  самоврядування в Україні",

 

1. Затвердити:

1.1. Зміни до річних обсягів міжбюджетних трансфертів за доходами, передбачених бюджету міста Чорноморська на 2020 рік з державного бюджету (додаток 1).

1.2. Зміни до річних обсягів міжбюджетних трансфертів, передбачених бюджету міста Чорноморська на 2020 рік з державного бюджету, за головними розпорядниками бюджетних коштів (додаток 2).

1.3. Зміни до переліку об'єктів, видатки на які у 2020 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку (без урахування видатків на здійснення заходів із будівництва, реконструкції і реставрації об'єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об'єктами) (додаток 3).

2. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області                    (Яковенко О. М.) внести зміни до доходної та видаткової частини розпису бюджету міста Чорноморська на 2020 рік.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Виконуюча обов'язки міського голови                                       Н.О. Яволова

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань