КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про скликання сорокової сесії Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

81A9BDE8-C877-409B-B8A9-B0D27D367C47

Номер рішення

240

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

25.08.2020

14:45

Останні зміни

25.08.2020

14:47

Дата прийняття

25.08.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Керуючись статтями 26, 46, 50  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 1.  Скликати сорокову  сесію Чорноморської міської ради Одеської області VII скликання 4 вересня 2020 року о 10.00  годині  в  приміщенні  міської  ради.
 2. Рекомендувати для розгляду пленарного засідання сорокової  сесії Чорноморської  міської  ради  Одеської області  VII скликання  такі  питання:

1. Про виконання бюджету міста Чорноморська за 1 півріччя 2020 року.

2. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 20 грудня 2019 р. № 516 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2020 рік".

3. Про звільнення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МТБ  БАНК» від  плати за оренду нерухомого майна, яке належить до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської  міської ради Одеської   області, за період   з 01 квітня 2020 року   по 31 травня 2020 року.

4. Про внесення змін та доповнень до Міської програми "Здоров’я населення Чорноморської  територіальної громади" на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року  № 39-VIІ (зі змінами та доповненнями).

5. Про внесення змін та доповнень до Міської програми  протидії  злочинності та посилення громадської  безпеки  на  території  Чорноморської  міської ради Одеської області  на  2019 – 2022  роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 09.04.2019 р. № 416-VII.                    

6. Про реорганізацію Чорноморської вечірньої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Чорноморської міської ради Одеської області шляхом її приєднання до Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Чорноморської міської ради  Одеської області.

 1. Про затвердження статуту комунальної установи "Муніципальна варта" Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції.
 2. Про затвердження структури та штатного розпису комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області і Умов оплати праці працівників комунальної установи ″Муніципальна варта″ Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції
 3. Про затвердження Інвестиційної програми комунального підприємства            “Чорноморськводоканал” Чорноморської міської ради Одеської області на 2020рік.
 1. Про надання згоди на безоплатну передачу вузлів  обліку теплової енергії з балансу комунального підприємства "Чорноморськтеплоенерго" Чорноморської міської ради Одеської області на баланси об’єднань співвласників багатоквартирних  будинків та житлово-будівельних кооперативів.                                                                                         
 2. Про затвердження  переліку  об’єктів   комунальної власності Чорноморської   територіальної  громади,   що    підлягають       відчуженню  у  2020 році.
 3. Про надання    дозволу     на     відчуження     вбудованого нежитлового приміщення загальною площею 19,6 кв.м, розташованого за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. 1 Травня,10/85-Н, шляхом  викупу   (з урахуванням здійснених поліпшень орендованого майна, яке неможливо відокремити  від  вказаного  об’єкта без завдання йому шкоди)  орендарем - фізичною  особою – підприємцем  Рогінською Ларисою Андріївною.
 4. Про  закріплення  нежитлових приміщень, які перебувають у комунальній власності Чорноморської територіальної громади в особі   Чорноморської  міської  ради Одеської області  та  розташовані за  адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, село  Малодолинське, вул. Зелена, 2-Б, на праві господарського відання за комунальним підприємством «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської  міської  ради Одеської області.
 5. Про збільшення статутного капіталу та   затвердження Статуту комунального підприємства «Чорноморськводоканал» Чорноморської міської ради Одеської області в новій редакції.
 6. Про приведення  орендних  відносин,  щодо майна, яке належить до комунальної  власності  Чорноморської  територіальної  громади  в особі Чорноморської міської ради Одеської області,   у відповідність до норм чинного законодавства.
 7. Про затвердження Типового договору оренди землі на території Чорноморської міської ради Одеської області.
 8. Земельні правовідносини.

 

Секретар міської ради                                                                  О.П. Лисиця

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань