КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про проведення щорічного міського конкурсу «Двір найкращого благоустрою»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

29DA0B01-CB10-47A8-8979-5AF0F8C0756F

Номер рішення

261

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

КП "МУЖКГ"

Відповідальна особа

Миза С.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Житлово-комунальне господарство .

Перше оприлюднення

18.09.2020

09:23

Останні зміни

18.09.2020

09:27

Дата прийняття

15.09.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою утримання дворів та прибудинкових територій в зразковому технічному і санітарному стані, залучення населення міста до участі в збереженні і підвищенні рівня благоустрою, стимулювання підвищення престижу праці двірників, створення комфортних умов проживання в житлових будинках, на підставі клопотання депутатів міської ради, відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Затвердити Положення про проведення щорічного міського конкурсу «Двір найкращого благоустрою» (додаток №1).
 2. Затвердити склад міської конкурсної комісії щорічного міського конкурсу «Двір найкращого благоустрою» (додаток №2).
 3. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області (Яковенко О.М.) здійснювати фінансування, в межах затверджених кошторисних призначень, відділу комунального господарства та благоустрою Чорноморської міської ради Одеської області на проведення щорічного  міського  конкурсу «Двір найкращого благоустрою» та матеріальне заохочення переможців конкурсу.
 4. Організаційну роботу по проведенню конкурсу покласти на комунальне підприємство «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеської області.
 5. Дане розпорядження оприлюднити в газеті «Чорноморський маяк», ТОВ ТРК «ІТ-3» та  на офіційній сторінці оприлюднення суспільно-важливих рішень Чорноморської міської ради Одеської області та виконавчих органів (http://cmr.gov.ua).
 6. Розпорядження міського голови від 19.08.2019р. №279 «Про проведення щорічного міського конкурсу «Двір найкращого благоустрою» вважати таким, що втратило чинність.
 7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Нарожного Г.О.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань