КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про затвердження графіка особистого прийому громадян посадовими особами виконавчих органів та структурних підрозділів Чорноморської міської ради Одеської області

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

A6AD6DF8-66E1-47A6-B7A1-362C19289535

Номер рішення

267

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Виконавчий комітет Чорноморської міської ради

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

24.09.2020

11:10

Останні зміни

24.09.2020

11:12

Дата прийняття

18.09.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою забезпечення реалізації  конституційного права громадян на звернення , визначеного відповідно до Закону України    «Про звернення громадян», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Затвердити графік прийому громадян міським головою, секретарем ради, заступниками міського голови, керуючою справами виконкому, посадовими особами виконавчих  органів Чорноморської  міської ради  Одеської  області  та  структурних  підрозділів   відповідно до  додатків 1, 2,  3.

2.Розпорядження міського голови від 24.04.2019 року № 153 «Про затвердження графіка особистого прийому громадян у виконавчих органах Чорноморської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.

3. Начальнику   управління   забезпечення    діяльності   Центру   надання  адміністративних  послуг Штембуляку О.Б.  забезпечити у приміщенні  ЦНАП кабінет для проведення особистих  прийомів громадян посадовими особами виконавчих органів  та структурних  підрозділів  Чорноморської міської ради Одеської  області.

4. Посадовим особам виконавчих органів  та структурних  підрозділів  Чорноморської міської ради Одеської  області дотримуватись  графіка прийому громадян.

5. Дане  розпорядження оприлюднити на офіційному вебсайті Чорноморської міської ради Одеської  області.

6. Контроль  за виконанням  цього  розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань