КАРТКА ДОКУМЕНТА

Розпорядження міського голови № 314/24.05.2011

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

AFC251B5-298E-4623-9F3A-39B08200280E

Номер рішення

314

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

24.05.2011

12:58

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

24.05.2011

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Про проведення міської цільової профілактичної операції «Літо-2011»


  

Відповідно до ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про захист суспільної моралі», на виконання заходів  Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період  2011- 2016 років в м. Іллічівську, затверджених рішенням виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 27.01.2011 року №6, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12.05.2011 року №321/А-2011, рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 21.04.2011 року № 312 «Про підготовку та проведення відпочинку, оздоровлення  дітей, підлітків та забезпечення їх зайнятості в літній період 2010 року», рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 25.02.2010 року №185 «Про заходи щодо попередження злочинності, бездоглядності серед дітей і молоді, забезпечення захисту суспільної моралі на території Іллічівської міської ради»,  розпорядження Іллічівського  міського голови від 04.03.2010 року№165  «Про створення оперативної групи з перевірки дотримання суб’єктами  господарювання м. Іллічівська вимог щодо реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів неповнолітнім громадянам та правил експлуатації комп’ютерних клубів, відеотек, дискотек», з метою  запобігання бездоглядності і правопорушень серед дітей  під час літніх канікул 2011 року:

 

  

      1.   В термін з 1 червня по 31 серпня 2011 р. провести міську цільову профілактичну операцію «Літо-2011».

 

  

      2.  Затвердити план проведення міської цільової  профілактичної операції «Літо-2011» (додається).

 

  

      3. Відділам Іллічівської міської ради, причетним до виконання розпорядження, Іллічівському МВ ГУМВС України в Одеській області (Бєлінський А. В.), Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді (Задорожна М.В.), Олександрівській селищній адміністрації (Коробчук В.Г.), Малодолинській сільській адміністрації (Штембуляк О.Б.), Бурлачобалківській сільській адміністрації ( Бєлік В.І.), головному лікарю центральної санітарно-епідеміологічної станції на водному транспорті (Голубятніков М.І.), керівникам навчальних  закладів забезпечити безумовне виконання заходів.

 

  

      4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами Достовалова С.І.

 


  Міський голова                                             В.Я.Хмельнюк


  

Додаток 1

  

 

  

ПЛАН  ЗАХОДІВ

  

проведення регіональної цільової профілактичної операції

  

«Літо-2011» на території  Іллічівської міської ради


  

 
 

№ з/п

 
 

Заходи

 
 

Дата проведення

 
 

Відповідальні

 
 

Партнери

 
 

1.        1.

 
 

Забезпечити інформування батьків дітей  з соціально незахищених сімей,  дітей з девіантною поведінкою, опікунів  (піклувальників) про функціонування пришкільних оздоровчих таборів, таборів  праці та відпочинку, режимом роботи  позашкільних закладів,   організованими  формами дозвілля, працевлаштування дітей під час літніх канікул

 
 

травень

 
 

відділ освіти,

 

керівники  шкіл і  позашкільних закладів

 
 

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ  кримінальної міліції у справах дітей, служба у справах дітей, ЦСССДМ

 
 

Активізувати  роз’яснювальну роботу з учнями та їх батьками щодо недопущення перебування  дітей в розважальних закладах (інтернет-клубах, дискотеках, відеотеках тощо)  під час навчально-виховного процесу та після 21 години.

 
 

Травень серпень

 
 

Відділ освіти,  керівники шкіл і позашкільних закладів

 
 

ЦСССДМ

 

Служба у справах дітей

 
 

Вжити заходів щодо збільшення  кількості місць для учнів з соціально  незахищених сімей в таборі праці та відпочинку при ЗОШ №1. Сприяти охопленням  працею і відпочинком в таборі дітей зазначеної категорії.

 
 

червень-серпень

 
 

Відділ освіти

 
 

Керівники шкіл,

 

Служба у справах дітей,

 

ЦСССДМ

 
 

Забезпечити своєчасне  інформування ЦСССДМ про учнів, які тривалий час не відвідують  загальноосвітні  навчальні заклади без  поважних причин з метою проведення відповідної роботи з сім’ями

 
 

Травень – серпень

 
 

Відділ освіти,  керівники шкіл

 
 

Служба у справах дітей

 
 

5.        2.

 
 

Надати дані про дітей, які перебувають на обліку в службі  у справах дітей в відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, ЦСССДМ для  першочергового охоплення всіма формами дозвілля, працевлаштування,  оздоровлення в літній період.

 
 

травень

 
 

служба у справах   дітей

 
 

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти,

 

ЦСССДМ

 
 

6.        3.

 
 

З метою контролю за  умовами виховання і утримання дітей, які перебувають під опікою  (піклуванням), дітей, які перебувають на обліках в службі у справах дітей і  Кримінальній міліції у справах дітей, проводити рейди за місцем їх  проживання.

 
 

Щомісяч- но

 
 

служба у справах  дітей

 
 

Іллічівський МВ ГУМВС,  Центр соціальних служб для дітей, сім’ї, молоді і спорту, сільська, селищні  адміністрації

 
 

7.        4.

 
 

 Здійснювати  перевірки стану виховної роботи, дотримання прав і інтересів дітей в  позашкільних закладах, клубах за місцем проживання, пришкільних і відомчих  таборах.

 
 

Щомісяч-но

 
 

Відділ освіти

 
 

Служба у справах дітей, Іллічівський МВ ГУМВС

 
 

8.        5.

 
 

Проводити спільні рейдові перевірки розважальних закладів  з метою забезпечення дотримання правопорядку та етичних норм стосовно дітей.

 
 

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань