КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про надання матеріальної допомоги

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

45A8D7CC-EB39-4971-96C3-6130F7872F2E

Номер рішення

350

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління соціальної політики

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Соціальна політика .

Перше оприлюднення

07.12.2020

12:32

Останні зміни

07.12.2020

12:32

Дата прийняття

07.12.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно  до поданих заяв міському  голові що до надання матеріальної допомоги  громадянам від  жителів міста,  які приймали участь в антитерористичної операції, знаходяться у скрутному становищі та потребують лікування або вирішення життєво - важливих проблем, згідно з рішенням Чорноморської міської ради Одеської області                                    від 16.02.2018 р. № 307-VII « Про міську комплексну цільову програму підтримки учасників бойових дій та членів їх сімей – жителів м. Чорноморська на 2018-2020 роки» з метою реалізації державної політики щодо підтримки учасників бойових дій та членів їх сімей, відповідно до Закону України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Указу Президента України від 18.03.2015 року № 150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 39-р  «Про затвердження плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції», враховуючи рекомендації засідання міської координаційної ради з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення,                   протокол від 04.12.2020 р. № 32,  керуючись ст. ст. 42, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

        1.Надати одноразову матеріальну  допомогу з коштів міського бюджету,  передбачених  на  соціальний  захист  населення:

 

-

-

Маценку Олегу Олеговичу

-

5000

грн

-

-

Дерев’янкіну Василю Івановичу

-

5000

грн

-

-

Білоусу Василю Віталійовичу

-

1500

грн

-

-

Пікалову Сергію Леонідовичу

-

8000

грн

-

-

Алекєєву Іллі Олександровичу

-

5000

грн

-

-

Шаймухаметову Вадиму Ігоровичу

-

3000

грн

 

 

 

Всього:      

27500

грн

 

        2.Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області (Ольга Яковенко) перерахувати управлінню соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області (Тетяна Прищепа)  матеріальну допомогу в сумі 275275,00 грн, в тому числі поштовий збір, за рахунок коштів міського бюджету, передбачених на соціальний захист населення.

 

        3.Управлінню соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області (Тетяна Прищепа)  виплатити вказані суми громадянам.

 

        4. Контроль    за    виконанням    даного    розпорядження    покласти на заступника міського голови Н.Яволову.

 

Міський голова                                                                   Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань