КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про надання матеріальної допомоги

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

C9ABADD4-8B34-4BAA-855F-7B593B3347CC

Номер рішення

353

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління соціальної політики

Відповідальна особа

Т.І. Прищепа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Соціальна політика .

Перше оприлюднення

07.12.2020

12:39

Останні зміни

07.12.2020

12:39

Дата прийняття

07.12.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно  до поданих заяв міському  голові  від  малозабезпечених громадян, які знаходяться у скрутному становищі, на встановлення приладів розподільного (індивідуального) обліку холодної води, згідно з п.3,6 р. ІІІ міської цільової Програми соціального захисту та соціальної підтримки ветеранів, інвалідів, одиноких пенсіонерів, малозабезпечених верств   населення, молоді, сімей з дітьми, дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського   піклування, Чорноморської територіальної  громади  на    2016-2020  роки,  затвердженої  рішенням  Чорноморської  міської  ради  Одеської області від 06.01.2016 р. № 29-VII, враховуючи рекомендації засідання міської координаційної ради з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення, протокол              від 04.12.2020 р., № 32, керуючись ст. ст. 42, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

1.Надати одноразову матеріальну  допомогу з коштів міського бюджету, 

передбачених  на  соціальний  захист  населення:

 

-

-

Ашовській Олександрі Петрівні

-

1500

грн

-

-

Вдовиченко Оксані Михайлівні

-

1500

грн

 

 

 

        Всього:

     3000

грн

 

2. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеської області (Ольга Яковенко) перерахувати управлінню соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області (Тетяна Прищепа)  матеріальну допомогу в сумі 3003,00 грн, в тому числі поштовий збір, за рахунок коштів міського бюджету, передбачених на соціальний захист населення.

 

3. Управлінню соціальної політики Чорноморської міської ради Одеської області (Тетяна Прищепа)  виплатити вказані суми громадянам.

 

4. Контроль    за    виконанням    даного    розпорядження    покласти на заступника міського голови Наталю Яволову.

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань