КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про скликання третьої сесії Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області VIІI скликання

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

6090F03B-B1A4-4129-86E3-E62D8E12B5E4

Номер рішення

355

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

09.12.2020

13:08

Останні зміни

09.12.2020

13:10

Дата прийняття

09.12.2020

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Керуючись статтями 26, 42, 46  Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”:

 1.  Скликати третю сесію Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області   VІII скликання   11 грудня   2020  року  о 10.00  годині  в  приміщенні  міської  ради.
 2. Рекомендувати для розгляду пленарного засідання третьої  сесії Чорноморської  міської  ради  Одеського району Одеської області  VIIІ скликання  такі  питання:

 

 1. Про  затвердження    Регламенту    Чорноморської  міської   ради Одеського району  Одеської області VIII скликання.
 2. Про    Положення        про     постійні     комісії  Чорноморської міської ради  Одеського району  Одеської області  VIІІ скликання.
 3. Про    постійні     комісії  Чорноморської міської ради     Одеського     району     Одеської області VIІІ скликання.
 4. Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 20 грудня 2019 р. № 516 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2020 рік".
 5. Про внесення змін та доповнень до Міської програми "Здоров’я населення Чорноморської  територіальної громади" на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 12.03.2016 року № 39-VIІ (зі змінами та доповненнями).
 6. Про внесення змін та доповнень до Міської програми  протидії  злочинності та посилення громадської  безпеки  на  території  Чорноморської міської ради Одеської області  на  2019 – 2022  роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 09.04.2019 № 416-VII.
 7. Про приведення у відповідність до діючого законодавства нормативно-правових актів, які регламентують діяльність  виконавчих органів, комунальних підприємств, установ та організацій Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.
 8. Про затвердження положень про виконавчі органи Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, комунальних установ та організацій, статутів комунальних підприємств у новій редакції.
 9. Депутатський запит (за вх. № 17-ЗАПИТ) депутатів політичної партії «Довіряй Ділам» до керівництва ДП «МТП «Чорноморськ» щодо виділення приміщень ГК «Моряк» для госпіталізації пацієнтів з COVID - 19.

 

ІІІ. Провести пленарне засідання третьої  сесії Чорноморської  міської  ради  Одеського району Одеської області  VIIІ скликання з урахуванням протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань