КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про скликання п’ятої сесії Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області VIІI скликання

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

E3A153EC-8B47-4A43-BAFF-2FD5F1877D85

Номер рішення

64

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

09.02.2021

10:03

Останні зміни

09.02.2021

10:04

Дата прийняття

09.02.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Керуючись статтями 26, 42, 46  Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”:

            І. Скликати п’яту  сесію Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області   VІII скликання   19 лютого   2021  року  о 10.00  годині  в  приміщенні  міської  ради.

 

              ІІ. Рекомендувати для розгляду пленарного засідання п’ятої  сесії Чорноморської  міської  ради  Одеського району Одеської області  VIIІ скликання  такі  питання:

 

 1. Про виконання бюджету міста Чорноморська за 9 місяців 2020 року.

 

 1. Про виконання бюджету міста Чорноморська за 2020 рік.

 

 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 20 грудня 2019 року № 516 – VII "Про бюджет міста Чорноморська на 2020 рік".                                                                                                

 

 1. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 24.12.2020 № 13-VIII «Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік».

 

 1. Про Міську цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Чорноморської міської територіальної громади на 2021 – 2025  роки.                        

 

 1. Про Міську цільову програму підтримки Чорноморського  міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, проведення мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних м. Чорноморська та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2021 – 2025 роки.

                                                                                                    

 1. Про     внесення     змін      до     Міської  комплексної        програми        «Молодь   Чорноморська»   на    2019- 2021  роки», затвердженої   рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 01.03.2019 № 406-VII.            

 

 1. Про внесення змін до Міської програми розвитку фізкультурно-оздоровчої роботи за місцем проживання населення  "Спорт для всіх" на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області  від 01.03.2019 № 408-VII.

                                                                                                       .

 1. Про  внесення  змін до Міської цільової програми соціального  захисту та надання соціальних послуг населенню Чорноморської міської територіальної    громади    на  2021-2025   роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради  Одеського району Одеської області від 24.12.2020  № 16-VIІІ.                                                                      

 

 1. Про затвердження Міської цільової програми розвитку освіти м. Чорноморська на 2021 - 2025 роки.

 

 1. Про затвердження положень про управління, відділи та інші структурні підрозділи виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області у новій редакції.                                                                                                                                                                                                         

12.    Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Чорноморська Одеського району Одеської області, в новій редакції.

                                                                                                           

 1. Про надання  згоди  на безоплатне  прийняття до комунальної власності  Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради  Одеської області санітарного автомобіля ГАЗ 2705 АСG 322141, реєстраційний номер ВН 9363 НР, 2007 року випуску від спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, міст області, який обліковується на балансі комунального підприємства «Автобаза санітарного транспорту». 

                                                                                                     

 1. Про надання дозволу на списання транспортних засобів, які знаходяться на балансі комунального  підприємства «Чорноморськводоканал»  Чорноморської   міської   ради  Одеського району Одеської   області,  шляхом продажу на електронному аукціоні. 

                                                                                                     

 1. Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеської області                           від 13.06.2013  № 340-VI «Про передачу в повне господарське відання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МУНІЦИПАЛЬНА ОХОРОНА» ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  майна комунальної власності територіальної громади    м. Чорноморська».

                                                                                                     

 1. Про затвердження незалежної оцінки вбудованого нежитлового приміщення загальною площею 19,6 кв.м, розташованого за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ,  вул. 1 Травня,10/85-Н, у зв’язку з  відчуженням   шляхом  викупу (з урахуванням поліпшень) орендарем   фізичною  особою – підприємцем Рогінською Ларисою Андріївною.

                                                                                                  

 1. Про        затвердження          Інвестиційної програми     комунального     підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської  ради   Одеського  району Одеської  області  на 2021 рік.                                                                                              

 

 1. Про затвердження Інвестиційної програми комунального підприємства           “Чорноморськводоканал” Чорноморської міської ради Одеського  району Одеської області на 2021рік.

 

 1. Про    внесення доповнень до  Програми     розвитку у сфері   житлово - комунального господарства в  межах території Чорноморської  міської ради Одеської області на  2019-2023 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради  Одеського району Одеської області від 19.12.2018 № 371-VII.                                                                 

 

 1. Про надання  відділу культури Чорноморської міської  ради  Одеської  області дозволу  на  списання  кінопроектору МЄО 5х.                                                   

 

 1. Про врегулювання деяких питань з оренди майна, що належить до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради  Одеського району  Одеської  області.                                                                      

 

 1. Про створення комісії з метою визначення шляхів щодо доцільності використання  основних фондів за своїм напрямком, які законсервовані та  були задіяні в наданні гарячого водопостачання Чорноморської територіальної громади Одеського району Одеської області, або вирішення інших шляхів їх подальшого використання.

                                                                              

 1. Про земельні правовідносини.     

                                              

 1. Різне:

24.1. Про план роботи Чорноморської міської ради Одеської   області     восьмого      скликання на  перше  півріччя  2021 року.                                                                    

24.2.  Депутатський запит Дуднікова М.Ю. від 24.12.2020 вх. № 23-запит щодо розроблення міської програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху.   

24.3.  Депутатський запит Довганя О.О. від 08.12.2021 вх. № 59 - запит щодо інвентаризації об’єктів газопостачання, по яких відбувається транспортування газу для потреб населення міста Чорноморськ, а також повернення до комунальної власності незаконно відчужених об’єктів газового господарства на користь комерційних структур                        

ІІІ. Провести пленарне засідання п’ятої   сесії Чорноморської  міської  ради  Одеського району Одеської області  VIIІ скликання з урахуванням протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.  

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань