КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про організацію і проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію комплексного благоустрою з встановленням об’ємних, просторових світлових арт-об’єктів у м.Чорноморську Одеського району Одеської області, затвердження його умов та складу журі

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

06C08315-E6A3-4056-928D-1F4B7C8BA44D

Номер рішення

153

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління архітектури та містобудування

Відповідальна особа

ОСИПЕНКО Дмитро

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Інфраструктура ,  Законодавство .

Перше оприлюднення

31.03.2021

11:41

Останні зміни

31.03.2021

13:44

Дата прийняття

31.03.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою підвищення туристичної привабливості міста Чорноморська та визначення кращої проєктної пропозиції із архітектурного благоустрою території міста, відповідно до Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.1999  № 2137 (в редакції від 21.08.2013), керуючись Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності", Законом України "Про основи містобудування", Законом України "Про архітектурну діяльність", п.20 ч. 4 статті 42, ч.8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",

 

         1. Доручити управлінню архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської  міської ради Одеської області організувати та провести відкритий архітектурний конкурс на кращу проєктну пропозицію комплексного благоустрою з встановленням об’ємних  просторових світлових  арт-об’єктів у м.Чорноморську  Одеського району Одеської області.

 

         2. Затвердити  місця встановлення об’ємних  просторових світлових  арт-об’єктів у м.Чорноморську  Одеського району Одеської області. (додаток 1).

 

         3. Затвердити Програму та  умови проведення відкритого архітектурного конкурсу на визначення кращої проєктної пропозиції комплексного благоустрою з встановленням об’ємних  просторових світлових  арт-об’єктів у м.Чорноморську  Одеського району Одеської області (додаток 2).

 

         4. Затвердити склад журі відкритого архітектурного конкурсу на визначення  кращої проєктної пропозиції комплексного благоустрою з встановленням об’ємних  просторових світлових  арт-об’єктів у м.Чорноморську  Одеського району Одеської області (додаток 3).

         5. Затвердити оголошення про проведення відкритого архітектурного конкурсу на визначення кращої проєктної пропозиції комплексного  благоустрою з встановленням об’ємних  просторових світлових  арт-об’єктів у м.Чорноморську  Одеського району Одеської області (додаток 4).

        6. Призначити відповідальним секретарем конкурсу головного спеціаліста відділу планування та забудови управління архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської  міської ради Одеської області  Романа Соломеїна.

 

        7.  Встановити преміальний фонд конкурсу у розмірі 10 000 ( десять  тисяч) гривень.

        8. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Ольга Яковенко) передбачити кошти в бюджеті Чорноморської територіальної громади на 2021 рік на проведення конкурсу.

        9. Розпорядження набирає чинності з дня його оприлюдненню на офіційному вебсайті Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.

        10. Контроль  за   виконанням    цього   розпорядження    покласти  на  заступника    міського   голови  Олександра Васильєва.

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань