КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про внесення змін до річних обсягів міжбюджетних трансфертів, передбачених бюджету Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік, з обласного бюджету Одеської області

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

23EBC282-A5D5-4C03-AD55-E7212E123661

Номер рішення

149

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx, xlsx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Фінансове управління

Відповідальна особа

Яковенко О.М.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси ,  Законодавство .

Перше оприлюднення

01.04.2021

08:19

Останні зміни

01.04.2021

08:19

Дата прийняття

29.03.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до рішення Одеської обласної ради від 19 лютого 2021 року "Про внесення змін до рішення Одеської обласної ради від 24 грудня 2020 року № 43-VІII "Про обласний бюджет Одеської області на 2021 рік", враховуючи рекомендації постійної комісії з фінансово - економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності,  керуючись пунктом 4 рішення Чорноморської  міської  ради Одеського району Одеської області від 24 грудня 2020 року № 13 – VІІІ "Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік" та статтями 42, 64 Закону України "Про  місцеве  самоврядування в Україні",

 

1. Внести зміни:

1.1. До річних обсягів міжбюджетних трансфертів за доходами, передбачених бюджету Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік, з обласного бюджету Одеської області (додаток 1).

1.2. До розподілу видатків бюджету Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік, за головними розпорядниками бюджетних коштів (додаток 2).

1.3. До розподілу коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію, капітальний ремонт об'єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об'єктами у 2021 році (додаток 3).

2. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Ольга Яковенко) забезпечити внесення відповідних змін до розпису бюджету Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік та врахувати їх при підготовці проекту рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області "Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 24 грудня 2020 р. № 13 – VIIІ "Про бюджет Чорноморської міської територіальної громади на 2021 рік"".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань