КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про скликання шостої позачергової сесії Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області VIІI скликання

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

38F940B4-4AB4-4697-A577-5E7C3FBBB82D

Номер рішення

168

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Організаційний відділ

Відповідальна особа

Варижук І.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Фінанси ,  Законодавство ,  Вакансії .

Перше оприлюднення

11.04.2021

10:38

Останні зміни

11.04.2021

10:41

Дата прийняття

09.04.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Керуючись статтями 26, 42, 46  Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”:

І. Скликати шосту  позачергову сесію Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області   VІII скликання   12 квітня   2021  року  об 11.00  годині  в  приміщенні  міської  ради.

ІІ. Рекомендувати для розгляду пленарного засідання шостої позачергової сесії Чорноморської  міської  ради  Одеського району Одеської області  VIIІ скликання  такі  питання:

 1.  Про  присвоєння  звання «Почесний  громадянин міста  Чорноморська».            
 1. Про дострокове припинення повноважень секретаря Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області VIIІ скликання та переведення на іншу посаду в структурі виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.
 2. Про обрання  на посаду секретаря  Чорноморської  міської ради  Одеського району Одеської  області  VIIІ скликання.
 3. Про внесення змін та доповнень до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 12.03.2016 року № 67-VІI «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області».
 4. Про затвердження на посади заступників  міського   голови  з  питань діяльності   виконавчих   органів   ради та на посаду керуючої  справами  виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.
 5. Про   утворення   виконавчого   комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області VІІІ скликання, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу.
 6. Про  внесення змін до рішення  Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області   від 11.12.2020 № 4-VIII "Про постійні комісії Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області VIІІ скликання".
 7. Про Міську програму підтримки здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти на умовах регіонального замовлення у відповідних закладах освіти, що розташовані та діють на території Чорноморської міської  територіальної громади на 2021 рік.
 8. Про внесення доповнень до Міської програми ″Здоров’я населення   Чорноморської  міської територіальної громади  на    2021 - 2025   роки″, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеського району  Одеської області від 24.12.2020 № 17 -VIІІ.
 9. Про внесення змін та доповнень до кошторису фінансування заходів, визначених Міською програмою  протидії  злочинності та посилення громадської  безпеки  на  території  Чорноморської  міської ради Одеського району Одеської області  на  2019 – 2022  роки, затвердженою рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області  від  09.04.2019  № 416-VII.
 10. Про Міську цільову програму  сприяння зміцненню матеріальної бази прикордонної   служби  «Чорноморськ» Одеського прикордонного загону Південного   регіонального   управління Державної  прикордонної  служби України на 2021 рік.                      
 11. Про Міську програму зміцнення законності, безпеки та порядку на території міста Чорноморська Одеської області "Безпечне місто Чорноморськ" на   2021-2022 роки.
 12. Про затвердження Міської програми співфінансування заходів, направлених на доведення багатоквартирних житлових будинків 13-го мікрорайону м. Чорноморська до стану, придатного для проживання, на 2021-2023 роки.

 

      Міський голова                                                                 Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань