КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про продовження заходів щодо запобігання та поширення інфекцій, спричинених коронавірусом COVID-19, введених розпорядженням міського голови від 31.03.2021 № 152

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

CFAD910E-D865-4B7F-BE16-CA17EEC4780B

Номер рішення

169

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ охорони здоров’я

Відповідальна особа

Волкова О.М.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Карантин .

Перше оприлюднення

12.04.2021

10:28

Останні зміни

12.04.2021

10:33

Дата прийняття

09.04.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

У зв’язку із наявними випадками коронавірусної хвороби (COVID-19) у співробітників виконавчого комітету та з метою попередження можливого зараження інших працівників, захисту життя та здоров'я людей, беручи до уваги Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», ст. 32 Закону України    «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 60 КЗпП, наказ національного агентства з питань державної служби від 13.11.2020 № 215-20, розпорядженням міського голови від 31.03.2021 № 152 до 12.04.2021 року введено дистанційну роботу у виконавчих органах та структурних  підрозділах виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської  області.

Враховуючи інформацію відділу охорони здоров’я Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області та зважаючи на збільшення захворюваності населення на території громади

 

1. Продовжити дію пункту 3 розпорядження міського голови від 31.03.2021 №152  на період запровадження в Одеській області «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

2. Всім фізичним та юридичним особам незалежно від форм власності, які знаходяться на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, забезпечити обов’язкове виконання всіх прийнятих нормативно-правових актів Верховної ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, пов’язаних із недопущенням поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

3. Комунальній установі «Муніципальна варта» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області посилити контроль за виконанням рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 16.04.2020 №77 «Про дотримання та виконання обмежувальних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Чорноморської міської ради Одеської області».

4. Відділу охорони здоров’я Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Ольга Волкова), головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Сергій Солтик) забезпечити безперебійну роботу лікарні та медичний захист населення на період дії карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

5. Заступникам міського голови згідно з розподілом функціональних обов’язків довести до відома підпорядкованих відділів та установ текст даного розпорядження.

6. Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань