КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про закінчення опалювального сезону 2020 – 2021 років

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

D7200C8D-0446-4594-B37A-382EBAA8A6D9

Номер рішення

171

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ комунального господарства та благоустрою

Відповідальна особа

Кілар О.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Ремонтні роботи ,  Житлово-комунальне господарство .

Перше оприлюднення

13.04.2021

14:57

Останні зміни

13.04.2021

15:00

Дата прийняття

13.04.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до ст. 13 Закону України «Про теплопостачання», п. 8 «Правил надання послуги з постачання теплової енергії», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 830 та у зв’язку із встановленням протягом трьох діб середньої добової температури зовнішнього повітря вище 8 С0, керуючись ст.ст.30,42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

1. Директору комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Анатолію Паншину, начальнику міського управління житлово-комунального господарства Сергію Мизі, директору КНП «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області  Сергію Солтику,   в. о. директора Державного підприємства «Морський торговельний порт «Чорноморськ» Вадиму Михайлову, начальнику відділу освіти Чорноморської міської ради Наталії Вороненко, керівникам дошкільних установ, директорам навчальних закладів міста, директору ІМК ОНМУ Леоніду Жусі, директору комунального підприємства «Палац спорту «Юність» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Валентині Хлопчик,начальникам відомчих житлово-експлуатаційних дільниць, співтовариствам та іншим та закінчити

2. Керівникам підприємств та співтовариствам, які мають на своєму балансі або у власності житловий фонд, здійснити відповідні дії щодо безумовного погашення боргів  минулого опалювального сезону.

3. Директору комунального підприємства «Чорноморськтеплоенерго» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Анатолію Паншину, начальнику міського управління житлово-комунального господарства Сергію Мизі, керівникам підприємств, установ, начальникам відомчих житлово-експлуатаційних дільниць та іншим, які мають на своєму балансі житло, будинки, теплові мережі, бойлерні та котельні, приступити до виконання ремонтних робіт з підготовки до початку опалювального періоду 2021 – 2022 років відповідно до «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378.

4. Дане розпорядження оприлюднити в засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Георгія Нарожного.

    

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань