КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про внесення змін до розпорядження Чорноморського міського голови від 17.02.2021 № 78 «Про затвердження складу конкурсної комісії»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

582399EB-7BC2-43C3-B610-A14564895D7E

Номер рішення

183

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Служба персоналу

Відповідальна особа

Варабіна С.Г.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Законодавство .

Перше оприлюднення

21.04.2021

11:33

Останні зміни

22.04.2021

15:15

Дата прийняття

21.04.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» із змінами, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Внести зміни до розпорядження Чорноморського міського голови від 17.02.2021 № 78 «Про затвердження складу конкурсної комісії»:

1.1 Вивести зі складу конкурсної комісії по проведенню конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області виконуючу обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Абрамову Євгенію Георгіївну у зв’язку зі звільненням.

1.2 Ввести в склад конкурсної комісії по проведенню конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих органів Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області керуючу справами Кушніренко Наталю Вікторівну.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань