КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про поновлення проведення конкурсів

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

0D9A4373-CCC0-46BC-B295-091A3EDC50BA

Номер рішення

184

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Сектор екології

Відповідальна особа

Варабіна С.Г.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Вакансії ,  Конкурси .

Перше оприлюднення

23.04.2021

11:06

Останні зміни

23.04.2021

11:07

Дата прийняття

21.04.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Розпорядженням Чорноморського міського голови від 11.08.2020 № 79-к «Про зупинення проведення конкурсів на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області» у відповідності до роз’яснень НАДС від 27.03.2020 № 88 – р/з зупинено проведення конкурсів на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету.

Зважаючи на тривалість протикарантинних заходів та необхідність у прийнятті осіб на вакантні посади у виконавчі органи та їх структурні підрозділи, керуючись ст. ст. 42, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Поновити проведення конкурсів на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету.

2. Конкурсній комісії по проведенню конкурсів на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області з дотриманням протикарантинних заходів завершити проведення конкурсів, зупинених розпорядженням Чорноморського міського голови від 11.08.2020 № 79-к «Про зупинення проведення конкурсів на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області».

3. Начальникам відділів та управлінь виконавчого комітету надати пропозиції щодо прийому осіб з кадрового резерву на наявні вакантні посади.

4. Конкурсній комісії по проведенню конкурсів на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів та структурних підрозділів Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області з дотриманням протикарантинних заходів провести конкурси на наявні вакантні посади, по яких не прийнято працівників з кадрового резерву.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань