КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про відзначення Дня пам'яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

9F14ECE7-3F39-43AE-AC0F-00E4CAB2BD9D

Номер рішення

187

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ з питань внутрішньої політики

Відповідальна особа

Мельошина Л.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Свята .

Перше оприлюднення

27.04.2021

16:47

Останні зміни

27.04.2021

16:49

Дата прийняття

23.04.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою гідного вшанування подвигу переможців над нацизмом у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, посилення соціального захисту ветеранів війни, а також утвердження ідеалів миру та консолідації суспільства, керуючись Законом України від 9 квітня  2015 року № 315-VIII «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років», розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації від 13 квітня 2021 року «Про відзначення у 2021 році Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над  нацизмом у Другій світовій війні», на підставі ст.ст. 42, 64 Закону України «Про місцеве  самоврядування  в  Україні»:

 

1.  Затвердити  план  основних  заходів щодо підготовки та  відзначення Дня пам'яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (додається).

 

2.  Відділу  культури  (Юлія  Крістанова),  відділу  освіти  (Наталія  Вороненко),                                     відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Світлана Фурсова)  розробити план культурно-масових, освітніх та спортивних  заходів із відзначення Дня пам'яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

3.  Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Ольга Яковенко) профінансувати заходи  з  відзначення Дня пам'яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за рахунок коштів, передбачених у кошторисах відділу культури, відділу освіти, управління соціальної політики, виконавчого комітету, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

 

4.  Сприяти, в межах компетенції, реалізації ініціатив об’єднань громадян, спрямованих на проведення тематичних заходів щодо відзначення Дня пам'яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

                  Протягом травня  2021 р.                        Людмила Мельошина, Юлія Крістанова,

                                                                                      Наталія  Вороненко, Світлана  Фурсова,                                                                                    Микола Малий.

5.  Забезпечити належне виконання плану заходів з урахуванням обмежень, пов’язаних з недопущенням поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2.

                  Протягом травня  2021 р.                        Керівники структурних  підрозділів,                                                                                           причетні до виконання плану заходів          

          6.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників  міського  голови Олександра Васильєва,  Ігоря Лубковського, Георгія Нарожного.

         

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань