КАРТКА ДОКУМЕНТА

№ 577 від 05.09.2011

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

49C5D399-4027-47A0-B3F2-649A80BFFBCD

Номер рішення

577

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

05.09.2011

12:35

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

05.09.2011

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

   

Про встановлення графіку прийому одержувачів адміністративних послуг працівниками виконавчого комітету Іллічівської міської ради, які надають адміністративні послуги  

З метою забезпечення вдосконалення надання адміністративних послуг, підвищення їх якості, створення сприятливих і доступних умов для реалізації фізичними і юридичними особами прав на одержання таких послуг, керуючись  ст. 50, 52, 65 Кодексу законів про працю України ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  

 1. Встановити графік прийому одержувачів адміністративних послуг працівниками виконавчого комітету Іллічівської міської ради, які надають адміністративні послуги, з 8.00 до 20.00 години в робочі дні (понеділок – п’ятниця) та з 10.00 до 16.00 в суботу.

  

2. Начальникам відділів, які надають адміністративні послуги, забезпечити чергування спеціалістів відділів з метою організації прийому одержувачів послуг.

  

3. Оприлюднити дане розпорядження на офіційному веб-порталі  Іллічівська  //ilyichevsk-rada.gov.ua/.

  

                4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

  

 

  

Міський  голова                                                                            В.Я.Хмельнюк                                   


Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань