КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про проведення міської цільової профілактичної операції «Літо-2021»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

789256E2-2BDB-44E5-B265-C9DDB21880BC

Номер рішення

237

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

doc

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Служба у справах дітей Чорноморської міської ради

Відповідальна особа

Гудкова Л.Ю.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Соціальна політика .

Перше оприлюднення

01.06.2021

16:50

Останні зміни

01.06.2021

16:57

Дата прийняття

01.06.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

На виконання рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 01 березня 2019 року № 407 – VII «Про затвердження Міської комплексної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2019-2021 роки», керуючись ст. 32, п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою запобігання дитячої бездоглядності та попередження правопорушень і інших  негативних явищ серед дітей під час літніх канікул 2021 року:

 

1. В термін з 08 червня по 20 серпня 2021 року провести міську цільову профілактичну операцію «Літо-2021».

2. Затвердити план проведення міської цільової профілактичної операції «Літо-2021» (додається).

3. Службі у справах дітей виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Лілія Гудкова), відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Світлана Фурсова), відділу освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Наталія Вороненко),  відділу торгівлі, побуту і захисту прав споживачів Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Микола Білий), відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 2 Головного управління поліції в Одеській області (Євген Орлов), КНП «Чорноморська лікарня» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Сергій Солтик),  Чорноморському міському Центру соціальних служб (далі – ЧМЦСС) (Наталія Давкніс), Олександрівській селищній адміністрації Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Федір Баличев), Малодолинській сільській адміністрації Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Артем Книш), Бурлачобалківській сільській адміністрації Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Володимир Жорін), комунальній установі «Муніципальна варта» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Петро Канар’ян),  керівникам навчальних закладів, закладів відпочинку і оздоровлення  забезпечити безумовне виконання заходів, надати інформацію про виконання даного розпорядження службі у справах дітей до 20 серпня 2021 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Ігоря Лубковського.

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

 

 

Додаток до розпорядження міського голови

від 01.06.2021 №  237

 

ПЛАН ЗАХОДІВ

проведення міської цільової профілактичної операції

«Літо-2021» на території Чорноморської міської ради

 

Заходи

Дата проведення

Відповідальні

Партнери

 1.  

Забезпечити інформування батьків дітей  з соціально незахищених сімей,  опікунів (піклувальників) про функціонування пришкільних таборів денного перебування, таборів  праці та відпочинку, позашкільних закладів   організованими формами дозвілля під час літніх канікул.

червень

відділ освіти,

керівники  шкіл і позашкільних закладів

відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, Чорноморський ВП, служба у справах дітей, ЧМЦСС

 1.  

Надати  списки  дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей,   відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, ЧМЦСС для першочергового охоплення всіма формами дозвілля, працевлаштування, оздоровлення в літній період.

червень

служба у справах  дітей

відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти, ЧМЦСС

 1.  

З метою контролю за умовами виховання і утримання дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей, ЧМЦСС, проводити рейди за місцем їх проживання.

щомісячно

служба у справах  дітей, ЧМЦСС

відділ поліції №2,

Олександрівська селищна, Малодолинська і Бурлачобалківська сільські адміністрації

 1.  

В разі не відкриття пришкільних таборів, для забезпечення контролю за дітьми шкільного віку,  які перебувають в складних життєвих обставинах, забезпечити комісійне обстеження умов життя і виховання зазначених дітей, складання відповідних актів.

липень

відділ освіти, керівники загальноосвітніх шкіл, дошкільних  і професійно-технічних закладів

ЧМЦСС

 1.  

Забезпечити охоплення організованими формами дозвілля, відпочинку, оздоровлення, працевлаштування кожної дитини шкільного віку, яка перебуває на обліку в службі у справах дітей, ЧМЦСС.

червень-серпень

 відділ освіти

ЧМЦСС

Служба у справах дітей

 1.  

Здійснювати перевірки стану виховної роботи в закладах оздоровлення і відпочинку на території  Чорноморської міської ради.

щомісячно

служба у справах  дітей

відділ освіти

 1.  

Проводити спільні рейдові перевірки розважальних  закладів з метою забезпечення дотримання правопорядку та етичних норм стосовно дітей.

щомісячно

відділ поліції №2,  КУ «Муніципальна варта»

служба у справах дітей

 1.  

Забезпечити своєчасне інформування служби у справах дітей  про випадки бездоглядності дітей, скоєння щодо них протиправних дій, проявів жорстокого поводження, жебракування, перебування в умовах, які загрожують їх життю та здоров’ю, тощо.

протягом доби

відділ поліції №2,  КУ «Муніципальна варта», КНП «Чорноморська лікарня», заклади оздоровлення і відпочинку, сільські, селищна  адміністрації

 

заклади відпочинку і оздоровлення

 1.  

Проводити перевірки з питань додержання правил оптово-роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами з притягненням винних осіб до відповідальності та позбавленням суб’єктів підприємницької діяльності ліцензій за продаж спиртних напоїв  і тютюнових виробів дітям.

 

червень-серпень

відділ торгівлі і побутового обслуговування населення

відділ поліції №2,  КУ «Муніципальна варта»

 1.  

Висвітлювати проведення регіональної цільової операції

«Літо-2021» у засобах  масової  інформації.

червень-серпень

служба у справах  дітей

відділ освіти, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту,ЧМЦСС

 

 

Керуюча справами                                                        Наталя КУШНІРЕНКО

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань