КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про підготовку та проведення XV-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорових колективів «Серпневий заспів – 2021»

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

F993B3F0-4837-4E35-B622-154999ECE304

Номер рішення

239

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ культури

Відповідальна особа

Крістанова Ю.А.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Культура ,  Конкурси .

Перше оприлюднення

02.06.2021

14:13

Останні зміни

02.06.2021

14:14

Дата прийняття

02.06.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

Відділом культури Чорноморської міської ради Одеського району Одеської    області та родиною Ю. Штельмаха у 2007 році було засновано щорічний  фестиваль-конкурс ансамблів та хорових колективів різних областей України. Співзасновниками є Національна Всеукраїнська музична спілка та Музичне товариство ім. М. Леонтовича.

З  метою  збереження   пісенних   традицій   і  надбань українського народу,  розвитку аматорського хорового мистецтва, української народної та авторської пісні, керуючись ст.ст. 42, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

 1. Провести XV-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорових колективів «Серпневий заспів – 2021» у місті Чорноморськ з 30 липня по 01 серпня 2021 року.

 

 1. Затвердити оргкомітет з питань підготовки та проведення XV-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорових колективів «Серпневий заспів – 2021» (додаток 1).

 

 1. Затвердити Положення про XV-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорових колективів «Серпневий заспів – 2021» (додаток 2).

 

 1. Чорноморському відділу поліції №2 Одеського районного управління поліції №2 Головного управління національної поліції в Одеській області  (Євген Орлов) забезпечити супровід святкової ходи та громадський порядок 01 серпня 2021 р.

 

 1. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Ольга Яковенко ) профінансувати витрати на проведення фестивалю за рахунок коштів, передбачених в кошторисі відділу культури на культурно-масові заходи .

 

 1. Управлінню економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Наталя Гєнчева) сприяти  роботі «Містечка майстрів» у Приморському парку міста на період проведення фестивальної програми з  30 липня по 01 серпня 2021 р.

 

 1. КП «Міське  управління  житлово-комунального  господарства» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Сергій Миза):

 

 1.  Забезпечити безкоштовне санітарне обслуговування учасників  концертів та майстрів в Приморському парку  з  30 липня по 01 серпня 2021 р.

 

 1. Забезпечити підключення електроенергії і озвучення гала-концерту на Приморських сходах 01 серпня 2021 р.

 

 1. Комунальному підприємству «Зеленгосп» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Вадим Пігасов) забезпечити прибирання концертного майданчику у Приморському парку з 30 липня по 01 серпня 2021 р.

 

 1. ТОВ «Ілкомсвіт» (Данило Басенко) забезпечити підключення електроенергії до об’єктів  ярмаркової  торгівлі  і  озвучення  концертних  програм  у Приморському парку з  30 липня по 01 серпня 2021 р., гала-концерту на Приморських сходах 01 серпня 2021 р.

 

 1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Ігоря Лубковського.

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань