КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

467B13FD-7C5E-488B-B2DF-D06F775EFB78

Номер рішення

305

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відділ з питань внутрішньої політики

Відповідальна особа

Мельошина Л.В.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Урочисті заходи ,  День жалоби .

Перше оприлюднення

15.07.2021

15:36

Останні зміни

15.07.2021

15:37

Дата прийняття

15.07.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їхнього героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві, керуючись Указом Президента України від 23 серпня 2019 року  №621/2019 «Про  День  пам’яті   захисників України, які  загинули  в  боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  від 9 червня 2021 року №614-р «Про заходи з відзначення у 2021 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», резолюції голови Одеської обласної державної адміністрації від
14 червня 2021 року №5929/01-07/1/1-21, на підставі ст. 42 Закону України «Про місцеве  самоврядування  в  Україні»,

  1. Затвердити наступні заходи з відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет  і  територіальну  цілісність України:

 

       1.1. Забезпечити посилене прибирання територій біля Обеліску Слави, пам’ятного  знаку «Полеглим за Батьківщину», пам’ятників по вул. Олександрійській, 56 П,
у сел. Олександрівка, с. Малодолинське, с. Бурлача Балка, місць поховань учасників АТО, меморіальних дошок: Шуму В.О. (вулиця Віталія Шума,13),  Пихтєєву В.Ю. (проспект Миру, 17а,  ЗОШ №2), Савінову Е.В.   (провулок Шкільний, 8, ЗОШ №1).  

       До 29 серпня 2021  року                              Оксана Кілар, Сергій Миза,
                                                                              Наталія Вороненко, Артем   Книш,
                                                                              Володимир Жорін,  Федір Баличев

      

       1.2. Провести покладання  квітів до меморіальних дошок учасникам АТО за місцем їх розташування.

        29  серпня 2021 року                                  Микола Малий,  Наталія  Вороненко

                                                                             

       1.3. Провести 29 серпня 2021 року зібрання громадськості міста та церемонію покладання квітів біля пам’ятного знаку «Полеглим за Батьківщину», що розташований в парку Праці, підтримуючи Всеукраїнську акцію  пам’яті «Сонях».

                                                                              Микола Малий, Юлія Крістанова,

                                                                              Людмила Мельошина         

       1.4.  Відвідати місця поховання учасників АТО на міському кладовищі в
с. Малодолинське, покласти квіти.

       29 серпня 2021 року                                    Микола Малий, Артем Книш

 

1.5. Звернутися до представників християнських релігійних конфесій міста щодо проведення поминальних богослужінь за загиблими в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

        29 серпня 2021 року                                  Людмила Мельошина

 

1.6.  В навчальних закладах міста провести національно-патріотичні заходи, лекції, бесіди, історичні уроки до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет  і  територіальну  цілісність України, з використанням стилізованого знака пам’яті «Сонях».   

Протягом вересня 2021 року                      Наталія   Вороненко

 

1.7. В закладах культури міста провести національно-патріотичні заходи, виставки, експозиції, перегляд періодичних видань, тематичні полиці до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет  і  територіальну  цілісність України, з використанням стилізованого знака пам’яті «Сонях».   

       Протягом серпня - вересня 2021 року       Юлія   Крістанова

 

1.8.   Забезпечити кошик квітів  та  квіти розсипом для покладання.  

29 серпня 2021 року                               Оксана Бонєва, Людмила Мельошина

 

2.    Сприяти, в межах компетенції, реалізації ініціатив об’єднань громадян, спрямованих на проведення тематичних заходів до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет  і  територіальну  цілісність України.

       Протягом серпня - вересня  2021 року      Микола Малий,  Наталія   Вороненко,
                                                                              Юлія  Крістанова, Людмила Мельошина,

                                                                              Світлана Фурсова

 

3.   Звернутися через міські засоби масової інформації до керівників підприємств, установ і організацій про необхідність приспустити 29 серпня 2021 року Державні Прапори України на адміністративних будівлях і спеціально обладнаних місцях та обмежити проведення розважальних заходів. 

                                                                              Наталя  Кушніренко, Сергій Миза,

                                                                              Людмила Мельошина, керівники                                                                                            підприємств, установ, організацій всіх                                                                                   форм власності

 

4.  Оголосити загальнонаціональну хвилину мовчання на знак вшанування пам’яті за захисниками України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, шляхом зупинення на цей час роботи на підприємствах, в установах та організаціях (крім тих, де встановлено безперервний режим роботи) руху громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів.

       29 серпня 2021 року о 10:00                       Наталя  Кушніренко, Микола Малий,

                                                                              Людмила Мельошина, керівники                                                                                            підприємств, установ, організацій всіх                                                                                   форм власності

 

5.   Забезпечити висвітлення матеріалів, присвячених Дню пам’яті захисників України,  які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет  і  територіальну  цілісність України на офіційному вебсайті Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області та засобах масової інформації, з використанням стилізованого знака пам’яті «Сонях».  

           Протягом серпня - вересня  2021 року             Анастасія Артеменко, керівники                                                                                             засобів масової  інформації
                                                                                          (за згодою),  Людмила Мельошина

 

6.   Забезпечити  охорону громадського порядку  на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, зокрема в  місцях проведення заходів з відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

          29  серпня 2021 року                             Євген  Орлов, Петро Канар`ян

7.   Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників міського голови Олександра Васильєва та Ігоря Лубковського.

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань