КАРТКА ДОКУМЕНТА

№ 54 від 09.02.2012

Тип документу

Розпорядження міського голови

Ідентифікаційний номер

266BFD11-B8B9-4980-AD2E-AFC3FB37F4CE

Номер рішення

54

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Відповідальна особа

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова:

Перше оприлюднення

09.02.2012

12:52

Останні зміни

26.08.2016

13:44

Дата прийняття

09.02.2012

Частота оновлення

Щоразу при оновленні


   

Про встановлення графіку прийому одержувачів  документів дозвільного характеру працівниками відділу дозвільних та погоджувальних процедур виконавчого комітету  Іллічівської міської ради

 

  

 

  

З метою забезпечення надання документів дозвільного характеру та створення сприятливих і доступних умов для реалізації суб’єктами господарювання прав на одержання таких документів, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  

 1. Встановити графік прийому одержувачів документів дозвільного характеру працівниками відділу дозвільних та погоджувальних процедур виконавчого комітету Іллічівської міської ради  з 8.00. до 20.00 години в робочі дні  (понеділок – п’ятниця)  та з 09.00 до 16.00 в суботу.

 

  

    2. Начальнику відділу дозвільних та погоджувальних процедур Плевицькому В. В. забезпечити чергування спеціалістів відділу для прийому одержувачів документів дозвільного характеру.

 

  

                 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови М. В. Рибалка.

 

  

 

  Міський  голова                                                                            В.Я.Хмельнюк 


Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань