Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

peredacha.jpg
  • Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення площею 23,90 кв.м.  Місцезнаходження об’єкта оцінки: м. Чорноморськ, вул. Данченка,3-Е/4-Н. Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати. Дата оцінки: 31.05.2020. Балансоутримувач та замовник оцінки – Управління  комунальної  власності та земельних відносин Одеської області. Платник – ФОП Непомнящих Алла Сергіївна.
  • Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення площею 20,00 кв.м.  Місцезнаходження об’єкта оцінки: м. Чорноморськ, вул. Данченка,3-Е/5-Н. Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати. Дата оцінки: 31.05.2020. Балансоутримувач та замовник оцінки – Управління  комунальної  власності та земельних відносин Одеської області. Платник – ФОП Непомнящих Алла Сергіївна.
  • Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення будівлі з приміщеннями теплового пункту і насосної, площею 112,30 кв.м.  Місцезнаходження об’єкта оцінки: м. Чорноморськ, вул. Парусна, 5-А. Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати. Дата оцінки: 31.05.2020. Балансоутримувач та замовник оцінки – Управління  комунальної  власності та земельних відносин Одеської області. Платник – ПП «ГАРАНТ-СЕРВІС ПЛЮС».

До участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання, які мають сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів. Учасникам конкурсу потрібно подати до  конкурсної  комісії  конкурсну документацію відповідно до діючого  законодавства про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, яка складається з   

під­твердних документів та конкурсної пропозиції претендента, а саме: заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єкта оціночної діяльності встановленою формою; інформацію про претендента; інформацію щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна разом із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки  (за наявності); пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (не більше 5 календарних днів), запечатану в окремому конверті.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті окремо по кожному об’єкту оцінки до конкурсної комісії за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) до 17.00. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Конкурс відбудеться через 14 календарних днів  після  опублікування цієї інформації об 14.00 у   каб. № 210  за адресою:  Одеська область, м. Чорноморськ, Проспект Миру,33 (тел. для довідок 6-52-44)».

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань