Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки

peredacha.jpg

Назва об’єкта оцінки: вбудоване нежитлове  приміщення загальною площею 19,6 кв.м.  Місцезнаходження об’єкта оцінки: м. Чорноморськ, вул. 1 Травня,10/85-Н.  Балансоутримувач: КП «МУЖКГ» Чорноморської міської ради Одеської області. Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості з метою  відчуження шляхом прямого викупу. Дата оцінки: 30.09.2020. Замовник оцінки – Управління  комунальної  власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеської області. Платник – ФОП Рогінська Л.А.

До участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання, які мають чинний сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів. Учасникам конкурсу потрібно подати до  конкурсної  комісії  конкурсну документацію відповідно до діючого  законодавства про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, яка складається з під­твердних документів та конкурсної пропозиції претендента, а саме: заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єкта оціночної діяльності а встановленою формою; інформацію про претендента; інформацію щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна разом із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки  (за наявності); пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (не більше 5 календарних днів), запечатану в окремому конверті.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті  до конкурсної комісії за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) до 17.00. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Конкурс відбудеться через 14 календарних днів  після  опублікування цієї інформації об 11.00 у  каб. № 206  за адресою:  Одеська область, м. Чорноморськ, Проспект Миру,33 (тел. для довідок 5-20-42,6-52-44)».

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань