Інформація управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області

f0c2e2e1d497ff456fcc7abba185942d_XL.jpg

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», передача об’єктів комунальної нерухомості в комерційну оренду здійснюється через аукціони в електронній торговельній системі.

Продовження дії договорів оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності здійснюється за результатами проведення аукціону або без проведення аукціону в передбачених Законом випадках.

Потенційний орендар, зацікавлений в отриманні майна в оренду або в продовженні договору оренди, через електронну торгову систему звертається до орендодавця із заявою про включення такого майна до Переліку відповідного типу.

З інформацією про переліки першого типу можливо ознайомитись за посиленням: http://cmr.gov.ua/prozora/komunalne/perelki-mayna-shchodo-yakogo-priynyato-rshennya-pr/perelk-pershogo-tipu

Інформація про потенційні об’єкти оренди оновлюється по мірі надання технічних характеристик про об’єкти оренди від балансоутримувачів.

З переліком об’єктів комунальної власності можна ознайомитись за посиленням:

https://data.gov.ua/dataset/efd04701-49be-4889-a07e-34004a786b9f.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань