Переліки майна, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду

Закон України «Про оренду державного та комунального майна» від 3 жовтня 2019 року № 157-IX;

Порядок  передачі в оренду державного та комунального майна, затверджений постановою Кабінетом Міністрів України від 3 червня 2020 року № 483;

Рішення Чорноморської міської ради Одеської області  від 04.09.2020 року № 607-VII «Про приведення орендних  відносин  щодо майна, яке належить до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеської області, у відповідність до норм чинного законодавства».

 

Передача державного та комунального майна регулюється основними нормативними актами:    Законом    України     «Про   оренду державного  та  комунального  майна»  та  Порядком  передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р.  № 483,  та здійснюється шляхом  проведення аукціону (включення об’єктів до Переліку першого типу) або  без проведення аукціону (включення об’єктів до Переліку другого типу).

Інформація щодо вільних нежитлових приміщень (адреса розміщення, площа, балансоутримувач, технічні характеристики), які пропонуються до передачі в оренду, розміщується в електронній торговій системі - ProZorro.Продажі, через електронні майданчики.

Ознайомитись із переліком електронних майданчиків можливо за посиланням: https://info.prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Із переліком розміщених вільних об’єктів нерухомого майна, які можуть бути передані в оренду. із аукціонами, які тривають, або завершені, можливо  ознайомитись в пошуковій торговій системі  електронного майданчика за статусом процедури передачі в оренду, а саме наприклад: об’єкт / аукціон/ очікується підписання протоколу/ протокол затверджено /очікується підписання договору/ процедура передачі в оренду завершена, обравши Орендодавця - управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області за кодом ЄДРПОУ  25427633.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань