Реалізація державної регуляторної політики Чорноморською міською радою

Згідно ст. 31 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» № 1160-ІV від 11.09.2003 року реалізацію повноважень Чорноморської міської ради Одеської області щодо здійснення  державної регуляторної політики покладено на відділ економіки управління економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області. Адреса: м. Чорноморськ  проспект Миру, 33 каб. 212.

Начальник відділу - Колач Оксана Борисівна тел. (04868) 5-20-21

Головний спеціаліст - Козеренко Ганна Володимирівна тел. (04868) 6-22-67

 

Згідно статті 5 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" N 1160-IV від 11 вересня 2003 року забезпечення здійснення державної регуляторної політики включає оприлюднення проектів регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, а також відкриті обговорення за участю представників громадськості питань, пов'язаних з регуляторною діяльністю.

Протягом одного місяця с дня публікації документу Ви маєте можливість висловити свої пропозиції та зауваження до регуляторних актів.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань