КАРТКА ДОКУМЕНТА

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Іллічівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок звільнення земельних ділянок, що належать до комунальної власності Іллічівської територіальної громади в особі Іллічівської міської ради та зайняті без правових підстав»

Тип документу

Аналіз регуляторного впливу

Ідентифікаційний номер

D5B7158B-43B4-436F-A586-3B48DCD360EC

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління архітектури та містобудування

Відповідальна особа

С.Е. Протопопов

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Комунальне майно .

Перше оприлюднення

13.12.2016

13:31

Останні зміни

13.12.2016

13:35

Дата прийняття

03.03.2014

Частота оновлення

Щоразу при оновленні

Цей аналіз регуляторного впливу проекту рішення Іллічівської міської ради «Про затвердження Положення про порядок звільнення земельних ділянок, що належать до комунальної власності Іллічівської територіальної громади в особі Іллічівської міської ради та зайняті без правових підстав» підготовлений відповідно до статей 14, 144 Конституції України, статей 125, 189 Земельного кодексу України, статті 19 Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 р. №308 з метою одержання зауважень та пропозицій по вищевказаному проекту від зацікавлених осіб.

1. Визначення та аналіз проблеми, яку передбачається розв'язати шляхом державного регулювання

Даний регуляторний акт розроблений з метою захисту інтересів територіальної громади міста Іллічівська при зайняті без достатніх правових підстав земельних ділянок, що належать до комунальної власності Іллічівської територіальної громади в особі Іллічівської міської ради.

Дія цього Положення поширюється на тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності, рекламні засоби, інші пересувні об’єкти рухомого та нерухомого майна, технічні елементи телекомунікаційних мереж, на будівлях, балансоутримувачем яких є КП «МУЖКГ».

2. Визначення цілей державного регулювання.

Метою державного регулювання є забезпечення дотримання законодавства України у сфері земельних відносин та містобудування.

3.Оцінка усіх прийнятих альтернативних способів досягнення зазначених цілей та обраного способу.

Альтернативне вирішення проблеми відсутнє.

4. Механізм, який пропонується застосувати для розв’язання проблеми і відповідні заходи.

Проект рішення розроблений на підставі вимог Конституції України, Земельного кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Вказану вище проблему планується розв'язати шляхом дотримання підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, фізичними особами законодавства України у сфері земельних відносин та містобудування.

Запропонований механізм дії даного проекту регуляторного акту відповідає, принципам державної регуляторної політики а саме: доцільності, адекватності, ефективності, передбачуваності.

5. Обґрунтування можливості досягнення встановлених цілей у разі прийняття запропонованого регуляторного акту.

Прийняття зазначеного регуляторного акту повністю забезпечує досягнення цілей, передбачених аналізом.

Впровадження даного регуляторного акту після його прийняття має здійснюватися:

  • міською радою та її виконавчим комітетом - у частині його оприлюднення, проведення роз'яснювальної роботи та забезпечення контролю за дотриманням Положення.

6. Вигоди, які виникають в наслідок дії запропонованого регуляторного акту.

Сфера впливу

Вигоди

Витрати

Органи місцевого самоврядування

Дотримання законодавства України у сфері земельних відносин та містобудування

Процедура розробки регуляторного акту

Інтереси суб’єктів господарювання

Впорядкування розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Витрати на звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав

Інтереси територіальної громади

Захист інтересів територіальної громади міста Іллічівська

Відсутні

7. Обґрунтування запропонованого строку дії регуляторного акту.

Передбачається не обмежувати строк дії запропонованого регуляторного акту, але при змінах у чинному законодавстві, що матимуть вплив на дію запропонованого акта, та інших факторах, які не залежать від діяльності органів місцевого самоврядування, розглядатиметься нова редакція Порядку або внесення змін та/або доповнень до них.

8. Визначення показників результативності регуляторного акту.

Показниками результативності регуляторного акту є: - забезпечення дотримання законодавства України у сфері земельних відносин та містобудування, притягнення до адміністративної відповідальності порушників Положення.

9. Відстеження результативності регуляторного акту.

Відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватись шляхом проведення аналізу показників результативності в термін, передбачений ст.10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

 

Розробник регуляторного акту: управління архітектури та містобудування Іллічівської міської ради.

Начальник управління С.Є. Протопопов

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань