КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про внесення змін та доповнень до рішенням виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 23.02.2012р. № 135 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Чорноморської міської ради»

Тип документу

Регуляторні акти

Ідентифікаційний номер

60B22D5B-F71B-48DD-9890-F50EF4856599

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Управління архітектури та містобудування

Відповідальна особа

Казанцева Н.К.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Інфраструктура .

Перше оприлюднення

28.05.2019

11:47

Останні зміни

04.10.2019

11:20

Дата прийняття

28.05.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою вдосконалення та  приведення у відповідність до діючого законодавства діяльності з розміщення зовнішньої реклами на території Чорноморської міської ради Одеської області,  керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року № 2067 про затвердження «Типових правил розміщення зовнішньої реклами» (зі змінами та доповненнями), законами України «Про рекламу», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про адміністративні послуги», відповідно до ст. ст. 30, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 

виконавчий комітет Чорноморської  міської  ради Одеської області вирішив:

 

            1.Внести зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 23.02.2012р. № 135, виклавши додаток № 1 « Правила розміщення зовнішньої реклами на території Чорноморської  міської ради» у новій редакції (додаток 1).   

 

            2.Затвердити Порядок  плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у  комунальній власності  Чорноморської  міської   ради Одеської області (додаток 2).

 

3. Затвердити типовий договір на тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності, для розміщення рекламних засобів (додаток 3).

 

            4.Визначити управління архітектури та містобудування виконавчого комітету Чорноморської міської ради  Одеської області робочим органом з питань регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами на території Чорноморської міської ради Одеської області.

 

            5.Уповноважити управління комунальної власності та земельних відносин  Чорноморської міської ради  Одеської області на укладання договорів на тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності, для розміщення рекламних засобів.

            6. Фінансовому управлінню  Чорноморської міської ради  Одеської області  в межах його повноважень здійснювати контроль за надходженням до бюджету                                м. Чорноморська   плати  за тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності, для розміщення рекламних засобів.

 

            7. Установити,   що   дозволи  на   розміщення  зовнішньої реклами,  видані  до набрання чинності цього рішення, є дійсними до закінчення строку їх дії.

 

            8. Розповсюджувачі зовнішньої реклами, які на момент прийняття даного рішення отримали дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, повинні протягом п’яти робочих днів звернутися до управління комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради  Одеської області для укладання договору тимчасового користування місцем, що знаходиться в комунальній власності  Чорноморської  міської   ради Одеської області, для розташування рекламних засобів.  

            Для таких розповсюджувачів зовнішньої реклами плата нараховується з дня оприлюднення даного рішення.

 

            9. Оприлюднити дане рішення  в газеті «Чорноморський маяк»  та  на офіційному сайті Чорноморської міської ради Одеської області.

 

            10. Контроль  за  виконанням    даного    рішення     покласти    на   заступника міського голови   Ясніцького О. О.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Звіти по регуляторних актах

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради від 31.10.2019 року № 277 «Про внесення змін та доповнень до рішенням виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 23.02.2012р. № 135 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Чорноморської міської ради» - вiд 08.11.2019

Звіти про перiодичне відстеження результативності регуляторних актів

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради від 23.02.2012року № 135 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Чорноморської міської ради» - вiд 31.10.2019

Аналіз регуляторного впливу

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області «Про внесення змін та доповнень до рішенням виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 23.02.2012 року № 135 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Чорноморської міської ради Одеської області» - вiд 28.05.2019

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань