КАРТКА ДОКУМЕНТА

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 28.05.2015 року № 173 «Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств у систему водовідведення міста Чорноморська Одеської області»

Тип документу

Регуляторні акти

Ідентифікаційний номер

CB333712-BA1E-489D-8B03-06DC62CCDA32

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Директор КП «Чорноморськводоканал»

Відповідальна особа

В.Г. Бондаренко

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Інфраструктура .

Перше оприлюднення

28.11.2019

10:43

Останні зміни

03.06.2021

15:17

Дата прийняття

28.11.2019

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою упорядкування процесу користування системою водовідведення, запобігання порушенням у роботі мереж і споруд збирання, транспортування та очищення стічних вод, підвищення ефективності роботи і безпеки їх експлуатації та для забезпечення охорони довкілля від забруднення скидами стічних вод,  відповідно до Водного кодексу України, Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Правил охорони поверхневих вод від забруднення зворотними водами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 1999 року № 465, Правил  приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення та Порядку визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01 грудня 2017 року № 316, керуючись  підпунктом 5 пункту «а» частини 1 статті 30, статтею 33  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

виконавчий комітет Чорноморської міської ради Одеської області вирішив:

 

1. Внести наступні зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області від 28.05.2015 р. № 173 «Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств у систему водовідведення міста Чорноморська Одеської області»:

«1.1. В назві рішення слова «Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств у систему водовідведення міста Чорноморська Одеської області» замінити словами  «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення міста Чорноморська Одеської області».

1.2.  Викласти додаток 1 в новій редакції (додається).»

2. Забов’язати комунальне підприємство «Чорноморськводоканал» Чорноморської міської ради Одеської області забезпечити контроль за якістю стічних вод, які надходять в систему водовідведення м. Чорноморська від підприємств, організацій, установ та фізичних осіб-підприємців.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  Нарожного Г. О.

 

Міський голова                                                                          В.Я. Хмельнюк

Файли документу

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань