КАРТКА ДОКУМЕНТА

Проєкт рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області «Про встановлення ставок єдиного податку на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області»

Тип документу

Регуляторні акти

Ідентифікаційний номер

A6E8C585-B25C-4D35-B1AC-F4871B39D692

Номер рішення

-

Версія

1

Мова інформації

Українська

Формат набору данних

docx

Формат стиснення

Розпорядник інформації

Фінансове управління

Відповідальна особа

Яковенко О.М.

Email відповідальної особи

Зміст документу

Ключовi слова: Податки .

Перше оприлюднення

26.04.2021

10:36

Останні зміни

26.04.2021

11:24

Дата прийняття

26.04.2021

Частота оновлення

У разі змін протягом 5 робочих днів

З метою наповнення доходної частини бюджету Чорноморської міської територіальної громади, відповідно до статей 10, 12, 293 Податкового кодексу України  (із змінами і доповненнями), враховуючи рекомендації постійної комісії з фінансово – економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності, керуючись пунктом 24 частини І статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

Чорноморська  міська  рада  Одеського району Одеської області вирішила:

 

      1. Встановити ставки єдиного податку на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області для фізичних осіб-підприємців всіх видів господарської діяльності з розрахунку на календарний місяць:

      1) для першої групи платників єдиного податку в розмірі 10 відсотків від прожиткового мінімуму працездатних осіб встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року;

      2) для другої групи платників єдиного податку в розмірі 10 відсотків від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

      3) відповідно до пункту 293.7 статті 293 глави 1 розділу XIV Податкового кодексу України (із змінами та доповненнями), у разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений цією статтею для відповідної групи таких платників єдиного податку.

     2. Платники єдиного податку, об’єкт, база оподаткування, порядок обчислення єдиного податку, податковий період, строк та порядок сплати єдиного податку, строк та подання звітності про обчислення і сплату єдиного податку визначено статтями 291-297 Податкового кодексу України.

    3. Рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 30.12.2011 року № 135-VI "Про затвердження Положення та ставок єдиного податку на території Чорноморської міської ради" (із змінами та доповненнями) вважати таким, що втратило чинність.

     4. Дане рішення набирає чинності  01 січня 2022 року.

 

Міський голова                                                                       Василь ГУЛЯЄВ

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань