Звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики Іллічівською міською радою та її виконавчими органами в 2013 році

zvit.jpg

Реалізацію повноважень виконавчих органів ради та організаційне забезпечення щодо здійснення  регуляторної політики виконавчим комітетом Іллічівської міської ради покладено  на управління  економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Іллічівської міської ради.

Дотримуючись одного з принципів регуляторної політики - принципу передбачуваності та прозорості, згідно зі ст. 7 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” - розробка проектів регуляторних актів здійснюється  відповідно до плану діяльності Іллічівської міської ради та виконавчого комітету Іллічівської міської ради по підготовці проектів регуляторних актів.

Основними напрямками в здійсненні державної регуляторної політики  в 2013 році стали:

- планування, розробка та прийняття регуляторних актів;

- перевірка та оцінка проектів регуляторних актів, а також діючих регуляторних актів на відповідність до принципів державної регуляторної політики;

- підготовка та перевірка аналізів регуляторного впливу проектів регуляторних актів;

- відстеження результативності регуляторних актів.

У 2013 році  прийнято 1 регуляторний акт:

-  рішення Іллічівської міської ради  від 25.12.2013 року № 434-VI “ Про затвердження Тимчасового положення про порядок обліку об’єктів нерухомого майна на території Іллічівської міської ради ”.

Прийнятий регуляторний акт пройшов базове відстеження та інші  передбачені Законом процедури і після розгляду громадськістю був затверджений.

Згідно ст. 10 Закону України “ Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”  процедури по відстеженню  діючих  регуляторних актів, по яким  настав строк відстеження результативності, проводились  вчасно.

Повторне відстеження в 2013 році пройшли:

- рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради від 23.02.2012 р. № 135 “Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Іллічівської міської ради”;

- рішення Іллічівської міської ради від 30.12.2011 р. № 135- VI “Про затвердження Положення та ставок єдиного податку на території Іллічівської міської ради”;

- рішення Іллічівської міської ради від 12.04.2012 р. № 189- VI “Про встановлення орендної плати за землю”;

- рішення Іллічівської міської ради від 21.06.2012 р. № 204-VI “Про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Іллічівської міської ради”.

В 2013 році розпочаті регуляторні процедури по наступним проектам рішень:

- проект рішення Іллічівської міської ради “Про визначення порядку організації та проведення на території Іллічівської міської ради недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно- просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру”;

- проект рішення Іллічівської міської ради “ Про визнання такими, що втратили чинність окремих рішень Іллічівської міської ради в сфері отримання документів дозвільного характеру”;

- проект рішення Іллічівської міської ради “Про затвердження Положення про порядок звільнення земельних ділянок, що належать до комунальної власності Іллічівської територіальної громади в особі Іллічівської міської ради та зайняті без правових підстав”.

- проект рішення виконавчого комітету Іллічівської міської ради “Про затвердження Положення про порядок розміщення та встановлення технічних елементів телекомунікаційних мереж (Інтернету, кабельного телебачення, телефонних мереж), супутникових антен, інших приймальних пристроїв на будівлях та спорудах та встановлення плати за використання вищевказаних об’єктів”

Основною метою Іллічівської міської ради та її виконавчих органів  при реалізації своїх повноважень в сфері  державної регуляторної політики є прийняття регуляторних актів, направлених на захист інтересів суб’єктів господарювання та Іллічівської територіальної громади.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань