Місцеві вибори

Городяни зможуть проголосувати у Чорноморську, навіть якщо прописані в іншому місті або не мають зареєстрованої адреси проживання.

Завдяки зазначеній процедурі в найближчих місцевих виборах зможуть взяти участь і внутрішньо переміщені особи, і інші виборці, які з певних причин змушені проживати не за місцем своєї реєстрації.

Виборець для визначення йому органом ведення Державного реєстру виборців виборчої адреси за місцем фактичного проживання може звернутися з відповідною заявою у міжвиборчий період та у перші п’ять днів відповідного виборчого процесу – до органу ведення Реєстру, повноваження якого поширюються на територію, до якої відноситься місце фактичного проживання виборця. 

Виборець, якому за його мотивованою заявою органом ведення Реєстру буде визначено іншу виборчу адресу, ніж адреса, за якою зареєстровано його місце проживання, може звернутися до органу ведення Реєстру з новою заявою не раніше ніж через 180 днів після дати внесення до Реєстру останньої зміни його виборчої адреси.

Сервіс буде доступний до 9 вересня і призначений для виборців, які постійно проживають не за місцем реєстрації.

Вносити зміни до виборчої адреси можна як в електронному, так і в паперовому вигляді.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань