Протокол Чорноморської міської територіальної виборчої комісії Одеського району Одеської області

123.jpg

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

 

Примірник __

ПРОТОКОЛ

 

ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(назва обласної, районної, районної у місті, міської, сільської, селищної  виборчої комісії)

 

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ

ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 (назва обласної, районної, районної у місті ради, міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше) 

В ЄДИНОМУ БАГАТОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ

 

 

Відповідно до статей 256 – 260 Виборчого кодексу України  (далі – Кодекс) територіальна виборча комісія в с т а н о в и л а:

 

 

 

1) кількість виборчих бюлетенів, виготовлених на замовлення територіальної виборчої комісії, –

П’ятдесят одна тисяча дев’ятсот чотирнадцять

51914

(прописом)

(цифрами)

2) кількість виборчих бюлетенів, одержаних дільничними виборчими комісіями, –

П’ятдесят дві тисячі сімдесят

52070

(прописом)

 

(цифрами)

3) кількість невикористаних виборчих бюлетенів, погашених дільничними виборчими комісіями, –

Двадцять дев’ять тисяч чотириста шістдесят чотири

29464

(прописом)

 

(цифрами)

4) кількість виборців, включених до списків виборців на виборчих дільницях, –

П’ятдесят одна тисяча п’ятсот сімдесят один

51571

(прописом)

 

(цифрами)

 

5) кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені, –

Двадцять дві тисячі шістсот шість

22606

(прописом)

 

(цифрами)

 

6) кількість виборчих бюлетенів, що не підлягають врахуванню, виявлених на виборчих дільницях, –

Один

1

(прописом)

 

(цифрами)

7) кількість виборців, які взяли участь у голосуванні, –

Двадцять дві тисячі п’ятсот дев’яносто дев’ять

22599

(прописом)

 

(цифрами)

 

8) кількість виборчих бюлетенів, визнаних недійсними, –

Одна тисяча чотириста один

1401

(прописом)

 

(цифрами)

 

 

ВІДОМОСТІ,

зазначені у пунктах 2 – 8 протоколу територіальної виборчої комісії

про результати виборів депутатів по кожному територіальному виборчому округу

 

Номер територіального виборчого округу

Кількість виборчих бюлетенів, одержаних дільничними виборчими комісіями

Кількість невикористаних виборчих бюлетенів, погашених дільничними виборчими комісіями

Кількість виборців, включених до списків виборців на виборчих дільницях

Кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені

Кількість виборчих бюлетенів, що не підлягають врахуванню, виявлених на виборчих дільницях

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

Кількість виборчих бюлетенів, визнаних недійсними

(п. 2)

(п. 3)

(п. 4)

(п. 5)

(п. 6)

(п. 7)

(п. 8)

1

13104

7495

12950

5609

0

5602

340

2

13663

7276

12622

6387

0

6387

370

3

14006

7863

13728

6143

1

6143

362

4

11297

6830

11271

4467

0

4467

329

Усього по єдиному багатомандатному виборчому округу:

52070

29464

50571

22606

1

22599

1401

 

9) кількість голосів виборців, які підтримали територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від кожної місцевої організації політичної партії у кожному територіальному виборчому окрузі:

 

Номер територіального виборчого округу

Кількість голосів виборців, які підтримали територіальні виборчі списки кандидатів
у депутати від місцевої організації політичної партії у кожному територіальному виборчому окрузі

прописом

цифрами

Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Чотириста сорок вісім

448

2

П’ятсот сімдесят шість

576

3

П’ятсот сорок чотири

544

4

Триста вісімдесят два

382

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ШАРІЯ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Триста шістдесят

360

2

Триста сімдесят чотири

374

3

Триста п’ятдесят один

351

4

Двісті сімнадцять

217

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Дев’ятсот шістдесят дев’ять

969

2

Одна тисяча триста вісімдесят два

1382

3

Одна тисяча триста шістдесят вісім

1368

4

Дев’ятсот тринадцять

913

Одеська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Тридцять сім

37

2

Тридцять п’ять

35

3

Сорок два

42

4

Двадцять дев’ять

29

Одеська регіональна організація політичної партії  «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Сто тридцять сім

137

2

Сто тридцять три

133

3

Сто п’ятдесят три

153

4

Двісті дев’яносто

290

Одеська територіальна організація політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Двісті дев’яносто три

293

2

Триста сорок

340

3

Двісті сімдесят дев’ять

279

4

Сто шістдесят п’ять

165

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

П’ятсот дев’яносто дев’ять

599

2

Сімсот вісімдесят вісім

788

3

Чотириста сімдесят п’ять

475

4

Чотириста тридцять два

432

Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Одна тисяча шістсот п’ять

1605

2

Одна тисяча чотириста сімдесят вісім

1478

3

Одна тисяча сімсот дев’ять

1709

4

Одна тисяча сто шістдесят два

1162

Одеська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Сто вісімдесят два

182

2

Сто тридцять один

131

3

Сто шістдесят сім

167

4

Сто сімдесят три

173

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Сорок вісім

48

2

Сімдесят шість

76

3

Вісімдесят один

81

4

Тридцять

30

ЧОРНОМОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РОЗУМНА СИЛА»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Триста тридцять вісім

338

2

Триста дев’яносто

390

3

Триста дев’яносто шість

396

4

Двісті одинадцять

211

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Двісті сорок шість

246

2

Триста чотирнадцять

314

3

Двісті шістнадцять

216

4

Сто тридцять чотири

134

 

 

 

10) кількість голосів виборців, які підтримали весь територіальний виборчий список кандидатів у депутати від кожної місцевої організації політичної партії, не підтримавши конкретного кандидата з цього списку, у кожному територіальному виборчому окрузі:

 

Номер територіального виборчого округу

Кількість голосів виборців, які підтримали весь територіальний виборчий список кандидатів у депутати від місцевої організації політичної партії, не підтримавши конкретного кандидата з цього списку, у територіальному виборчому окрузі

прописом

цифрами

Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Сто п’ять

105

2

Дев’яносто

90

3

Сімдесят вісім

78

4

Сімдесят дев’ять

79

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ШАРІЯ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Сорок три

43

2

Шістдесят один

61

3

П’ятдесят чотири

54

4

Тридцять дев’ять

39

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Двісті тридцять дев’ять

239

2

Триста двадцять п’ять

325

3

Двісті вісімдесят два

282

4

Двісті п'ятнадцять

215

Одеська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Десять

10

2

Дев’ять

9

3

Двадцять два

22

4

Десять

10

Одеська регіональна організація політичної партії  «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Тридцять три

33

2

Двадцять три

23

3

Двадцять один

21

4

Тридцять дев’ять

39

Одеська територіальна організація політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Шістдесят

60

2

Сімдесят чотири

74

3

П’ятдесят

50

4

Тридцять п’ять

35

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Сто десять

110

2

Сто один

101

3

Дев’яносто чотири

94

4

Дев’яносто чотири

94

Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Триста шістдесят сім

367

2

Двісті дев’яносто вісім

298

3

Триста п’ятдесят два

352

4

Двісті сорок

240

Одеська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Тридцять дев’ять

39

2

Двадцять

20

3

Тридцять чотири

34

4

Двадцять дев’ять

29

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Сімнадцять

17

2

Шістнадцять

16

3

Дев’ятнадцять

19

4

Шість

6

ЧОРНОМОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РОЗУМНА СИЛА»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Сорок два

42

2

Шістдесят один

61

3

П’ятдесят два

52

4

Тридцять сім

37

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Тридцять шість

36

2

Сороки два

42

3

Тридцять вісім

38

4

Двадцять один

21

 

 

 

11) кількість голосів виборців, які підтримали кожного кандидата в депутати, включеного до територіального виборчого списку кандидатів у депутати від кожної місцевої організації політичної партії, у кожному територіальному виборчому окрузі*:

 

Номер територіального виборчого округу, до якого віднесено кандидата в депутати

Порядковий номер кандидата
в депутати в територіальному виборчому списку

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата в депутати

Кількість голосів виборців, які підтримали кандидата в депутати,
включеного до територіального виборчого списку кандидатів у депутати
від місцевої організації політичної партії

прописом

цифрами

Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Шолар Олена Юріївна

Сімдесят чотири

74

1

2

Марковський Олександр Юрійович

Сорок шість

46

1

3

Галактіонов Олександр Миколайович

Тридцять шість

36

1

4

Готка Олексій Олексійович

Тридцять два

32

1

5

Горбенко Людмила Володимирівна

Сорок один

41

1

6

Губа Олексій Володимирович

Вісімнадцять

18

1

7

Димитрієва Наталія Георгіївна

П’ятдесят три

53

1

8

Дубина Ігор Ігорович

Сорок три

43

2

1

Тонкошкур Олександр Олександрович

Двісті сорок один

241

2

2

Вулер Сергій Леонідович

П'ятнадцять

15

2

3

Штогрін Володимир Михайлович

Сорок шість

46

2

4

Каплун Тетяна Сергіївна

П’ятдесят два

52

2

5

Бринчак Василина Олегівна

Дев’ять

9

2

6

Лобода Максим Юрійович

Тридцять чотири

34

2

7

Діденко Олена Леонідівна

Тридцять три

33

2

8

Вакулич Євген Вадимович

Двадцять сім

27

2

9

Швацька Олена Анатоліївна

Двадцять дев’ять

29

3

1

Канар’ян Петро Русланович

Дев’яносто сім

97

3

2

Стрешна Галина Миколаївна

Тридцять вісім

38

3

3

Серьогіна Аніта Артурівна

Сто двадцять один

121

3

4

Ковальчук Максим Сергійович

Сто два

102

3

5

Папов Сергій Вікторович

Тридцять

30

3

6

Жернова Ірина Борисівна

Десять

10

3

7

Бурдейний Олександр Сергійович

Тридцять чотири

34

3

8

Ткачук Людмила Петрівна

Тридцять чотири

34

4

1

Кобельницький Андрій Миколайович

Дев’яносто один

91

4

2

Амірян Каріне Едуардівна

Двадцять два

22

4

3

Книш Артем Ігорович

Дев’яносто дев’ять

99

4

4

Жезняк Сергій Іванович

Вісімнадцять

18

4

5

Нецеля Анастасія Іванівна

П'ятнадцять

15

4

6

Васильєва Ольга Борисівна

Тридцять п’ять

35

4

7

Верховський Владислав Володимирович

Тринадцять

13

4

8

Дзюбенко Тетяна Володимирівна

Десять

10

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ШАРІЯ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Дзекиш Григорій Михайлович

Сто два

102

1

2

Єкімов Володимир Володимирович

Сорок один

41

1

3

Швець Віталій Володимирович

Дев’яносто

90

1

4

Шлегель Олена Олександрівна

Тринадцять

13

1

5

Нєзнакомова Ірина Архипівна

Сімдесят один

71

2

1

Леконцева Ірина Ігорівна

Сто сорок два

142

2

2

Дарієнко Роман Олегович

Сорок шість

46

2

3

Шарипов Руслан Абдулганієвич

Шістдесят два

62

2

4

Шапкін Віктор Вікторович

Тридцять чотири

34

2

5

Захарова Оксана Борисівна

Двадцять дев’ять

29

3

1

Чулков Володимир Михайлович

Вісімдесят дев’ять

89

3

2

Соколова Олена Дмитрівна

Шістдесят п’ять

65

3

3

Брусніцин Ігор Григорович

Шістдесят один

61

3

4

Довгань Лариса Григорівна

Сімдесят три

73

3

5

Сидоренко Євген Олександрович

Дев’ять

9

4

1

Довгань Кристина Станіславівна

Вісімдесят дев’ять

89

4

2

Зубко Євген Ігорович

Тридцять один

31

4

3

Скоблінський Максим Володимирович

Тридцять три

33

4

4

Білецький Дмитро Олегович

Чотири

4

4

5

Бойко Олена Василівна

Двадцять один

21

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Волошинов Василь Вікторович

Сто шістдесят вісім

168

1

2

Крючкова Надія Яковлівна

Сто дев’ять

109

1

3

Куликов Сергій Андрійович

Сто сімдесят

170

1

4

Іванова Ольга Сергіївна

П’ятдесят шість

56

1

5

Дергак Олег Зіновійович

Сорок п’ять

45

1

6

Букрєєв Андрій Володимирович

Шістдесят п’ять

65

1

7

Путіхов Андрій Олексійович

Двадцять сім

27

1

8

Юхименко Кароліна Анатоліївна

Вісімнадцять

18

1

9

Казаков Юрій Яковлевич

Двадцять п’ять

25

1

10

Соколова Валентина Іванівна

Сорок сім

47

2

1

Поліщук Олег Ігорович

Чотириста сімнадцять

417

2

2

Зайцев Василь Володимирович

Сто двадцять один

121

2

3

Стерпул Олег Олександрович

Сто шістдесят п’ять

165

2

4

Пакунова Юлія Анатоліївна

Шістдесят три

63

2

5

Сорокіна Олександра В'ячеславівна

П’ятдесят сім

57

2

6

Зінов'єв Сергій Олександрович

Шістдесят сім

67

2

7

Свиридова Віра Володимирівна

Двадцять три

23

2

8

Кривцова Ірина Миколаївна

Сорок п’ять

45

2

9

Лук'янчук Денис Анатолійович

Вісімдесят

80

2

10

Іжаков Михайло Вікторович

Дев’ятнадцять

19

3

1

Кришмар Дмитро Юрійович

Двісті шістдесят п’ять

265

3

2

Гапоненко Дмитро Миколайович

Дев’яносто сім

97

3

3

Капанишина Галина Сергіївна

Двісті двадцять шість

226

3

4

Лаврентьєв Андрій Михайлович

Шістдесят дев’ять

69

3

5

Боценюк Ольга Вікторівна

Шістдесят дев’ять

69

3

6

Левченко Андрій Геннадійович

Сто вісімдесят п’ять

185

3

7

Соколов Микола Миколайович

Сто шістнадцять

116

3

8

Гріценко Наталія Іванівна

Двадцять один

21

3

9

Жижикін Юрій Олександрович

Вісім

8

3

10

Тітієвська Ірина Василівна

Тридцять

30

4

1

Журило Сергій Іванович

Двісті дев’яносто

290

4

2

Дашківська Валентина Валентинівна

Сто сорок сім

147

4

3

Берлізова Таїсія Іванівна

Сто двадцять

120

4

4

Загребельний Євген Анатолійович

Сорок

40

4

5

Роговой Олексій Володимирович

Десять

10

4

6

Поправка Любов Іванівна

П’ятдесят вісім

58

4

7

Єфімов Дмитро Павлович

Тридцять три

33

Одеська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Драгой Тетяна Іванівна

Вісім

8

1

2

Бальцій Юрій Юрійович

Два

2

1

3

Солодських Володимир Миколайович

Один

1

1

4

Манжос Валентина Валентинівна

Два

2

1

5

 

 

 

1

6

Руденко Денис Юрійович

Сім

7

1

7

Скоріченко Олег Олегович

Нуль

0

1

8

Гріка Інна Алефтинівна

Три

3

1

9

Недєлкова Олена Вікторівна

Три

3

1

10

Зайцев Сергій Володимирович

Один

1

2

1

Хрустальова Галина Юріївна

Одинадцять

11

2

2

Бадюл Анна Вадимівна

Один

1

2

3

Якимов Сергій Васильович

Один

1

2

4

Басс Анастасія Валентинівна

Три

3

2

5

Луценко Анатолій Миколайович

Два

2

2

6

Симонов Костянтин Валерійович

Три

3

2

7

Верховський Костянтин Васильович

Нуль

0

2

8

Жукова Олена Сергіївна

Три

3

2

9

Мігова Катерина Миколаївна

Нуль

0

2

10

Рижков Сергій Сергійович

Два

2

3

1

Ященко Вячеслав Васильович

П’ять

5

3

2

Мартиновська Олександра Олександрівна

Три

3

3

3

Цехович Зоя Володимирівна

Три

3

3

4

 

 

 

3

5

Гой Волод имир Савович

Два

2

3

6

Пашевич Володимир Іванович

Один

1

3

7

Ткаченко Олександр Васильович

Один

1

3

8

Ткаченко Серафима Олександрівна

Один

1

3

9

Луцька Анастасія Костянтивна

Два

2

3

10

Горошко Віктор Вікторович

Два

2

4

1

Салівон Павло Григорович

П’ять

5

4

2

Сасс Петро Валерійович

Вісім

8

4

3

Гайдайчук Вікторія Вікторівна

Один

1

4

4

Кочкаренко Марина Анатоліївна

Три

3

4

5

Дмитрієв Сергій Олександрович

Один

1

4

6

Фомич Віталія Сергіївна

Нуль

0

4

7

Мойсієнко Олексій Анатолійович

Один

1

Одеська регіональна організація політичної партії  «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Жорін Петро Леонтійович

Сорок чотири

44

1

2

Чумак Олександр Володимирович

Вісім

8

1

3

Островська Ірина Миколаївна

Двадцять сім

27

1

4

Рудик Тетяна Сергіївна

Шістнадцять

16

1

5

Сівков Артем Вікторович

Дев’ять

9

2

1

Харченко Віктор Якович

Сорок шість

46

2

2

Білов Сергій Олександрович

Одинадцять

11

2

3

Войчишен Іван Володимирович

Одинадцять

11

2

4

Гуменюк Інна Миколаївна

Вісім

8

2

5

Ляліна Алла Анатоліївна

Двадцять один

21

2

6

Харченко Андрій Вікторович

Тринадцять

13

3

1

Биченко Сергій Якович

Сорок чотири

44

3

2

Пономарьов Євген Олександрович

Сорок

40

3

3

Георгадзе Денис Володимирович

Двадцять сім

27

3

4

Гордієнко Анна Сергіївна

Тринадцять

13

3

5

Кручкова Катерина Олексіївна

Вісім

8

4

1

Шлапак Олександр Пилипович

Двісті тринадцять

213

4

2

Міркула Сергій Володимирович

Сім

7

4

3

Бєлік Василь Іванович

Дев’ять

9

4

4

Світлична Ганна Антоніївна

Чотири

4

4

5

Білоус Оксана Вікторівна

Вісімнадцять

18

Одеська територіальна організація політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Вороненко Наталя Володимирівна

Шістдесят сім

67

1

2

Фус Дмитро Олександрович

П’ятдесят

50

1

3

Толкаченко Тетяна Вікторівна

Тридцять сім

37

1

4

Лозовий  Андрій Васильович

Сорок шість

46

1

5

Кравченко Олена Василівна

Тридцять три

33

2

1

Волинський Андрій Олександрович

Сто шістнадцять

116

2

2

Марченко Роман Михайлович

Шістдесят

60

2

3

Молодецька Антоніна Максимівна

Шістдесят два

62

2

4

Горюшкіна Наталія Владиславівна

Дванадцять

12

2

5

Клімішена Юлія Олександрівна

Шістнадцять

16

3

1

Гетьман Ігор Леонідович

Сто п'ятнадцять

115

3

2

Львутін Тимофій Сергійович

Сімнадцять

17

3

3

Дердо Олександр Вікторович

Тридцять дев’ять

39

3

4

Левицька Ольга Олександрівна

Сорок три

43

3

5

Скала Олена Олександрівна

П'ятнадцять

15

4

1

Барбул Володимир Миколайович

Вісімдесят чотири

84

4

2

Волков Олег Вадимович

Дванадцять

12

4

3

Сухих Олеся Володимирівна

Тринадцять

13

4

4

Скала Світлана Геннадіївна

Шістнадцять

16

4

5

Бейбулатов Дмитро Андрійович

П’ять

5

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Стадніченко Лариса Леонідівна

Сімдесят

70

1

2

Патрик Олександр Михайлович

Дев’яносто чотири

94

1

3

Мацулевич Олексій Віталійович

Вісімдесят сім

87

1

4

Дюндик Валерій Васильович

Тридцять шість

36

1

5

Додонова Оксана Володимирівна

Тридцять вісім

38

1

6

Рагулін Олександр Станіславович

Шістдесят

60

1

7

Соколова Оксана Василівна

Сорок два

42

1

8

Струк Денис Сергійович

Двадцять три

23

1

9

Живилко Наталя Олександрівна

Тридцять дев’ять

39

2

1

Кузар Олена Вікторівна

Сто дев’яносто дев’ять

199

2

2

Філатова Ганна Василівна

Вісімдесят дев’ять

89

2

3

Сурнін Ігор Володимирович

П’ятдесят один

51

2

4

Шамін Микола Вікторович

Сто тринадцять

113

2

5

Ющенко Вячеслав Володимирович

Сімдесят п’ять

75

2

6

Стрижак Тетяна Валеріївна

Шістдесят п’ять

65

2

7

Ложков Сергій Анатолійович

П’ятдесят три

53

2

8

Унгурян Вікторія Вікторівна

Двадцять три

23

2

9

Петренко Олександр Олександрович

Дев’ятнадцять

19

3

1

Запорожченко Лідія Сергіївна

Шістдесят чотири

64

3

2

Горбачов Тимур Олександрович

Сорок

40

3

3

Клінаєв Станіслав Сергійович

Сорок чотири

44

3

4

Тараненко Анатолій Вікторович

Двадцять шість

26

3

5

Смирнова Наталія Ігорівна

Сорок три

43

3

6

Балтакса Михайло Ілліч

Сорок три

43

3

7

Єпішина Марія Християнівна

Тридцять вісім

38

3

8

Нарівончик Дмитро Михайлович

Двадцять один

21

3

9

Василенко Ірина Володимирівна

Дев’ятнадцять

19

3

10

Чебан Владислав Анатолійович

Сорок три

43

4

1

Зайков Юрій Дмитрович

Шістдесят чотири

64

4

2

Швець Ігор Вікторович

Сімдесят три

73

4

3

Сабура Світлана Олександрівна

Двадцять один

21

4

4

Панчев Денис Віталійович

Сорок

40

4

5

Маслова Тетяна Федорівна

Двадцять сім

27

4

6

Кузьмін Анатолій Анатолійович

Тридцять сім

37

4

7

Поліщук Людмила Ярославівна

Сорок один

41

4

8

Захватаєв Олександр Петрович

Чотири

4

4

9

Гуніна Олена Олегівна

Тридцять один

31

Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Жуха Леонід Іванович

П’ятсот двадцять

520

1

2

Венгріна Олена Петрівна

Сорок два

42

1

3

Наумова Тетяна Іванівна

Двісті тридцять один

231

1

4

Опря Микола Васильович

Дев’яносто два

92

1

5

Соколов Кирило Олексійович

Вісімдесят п’ять

85

1

6

Наретья Євгенія Геннадіївна

Вісімнадцять

18

1

7

Маляренко Олексій Сергійович

Сто двадцять шість

126

1

8

Мандрик-Родослав Світлана Юріївна

Сто чотири

104

1

9

Красюк Сергій Аркадійович

Двадцять

20

2

1

Миза Сергій Васильович

Чотириста сорок три

443

2

2

Демченко Оксана Юріївна

Сто вісімдесят вісім

188

2

3

Біляєва-Дубровіна Ольга Вікторівна

Дев’яносто вісім

98

2

4

Ковальчук Інга Валеріївна

Сто тридцять три

133

2

5

Лисиця Олександр Петрович

Сто двадцять один

121

2

6

Опря Сергій Олександрович

Шістдесят вісім

68

2

7

Наставнюк Олена Володимирівна

Двадцять шість

26

2

8

Тітаренко Ігор Володимирович

Сімдесят вісім

78

2

9

Корж Аліна Ігорівна

Двадцять п’ять

25

3

1

Бузько Юрій Іванович

Сімсот двадцять вісім

728

3

2

Ковальчук Володимир Георгійович

Двісті п’ятдесят шість

256

3

3

Логвін Юрій Іванович

Сто два

102

3

4

Чилікіна Олена Василівна

Сімдесят чотири

74

3

5

Дурбалова Наталя Василівна

П’ятдесят три

53

3

6

Сагайда Ростислав Геннадійович

Двадцять

20

3

7

Новицька Лілія Михайлівна

Сорок чотири

44

3

8

Єремейцев Євгеній Степанович

Вісімдесят

80

4

1

Баличев Федір Петрович

Чотириста сорок дев’ять

449

4

2

Ленський Андрій Вікторович

Сто вісімдесят

180

4

3

Павлова Павлина Іванівна

Сто двадцять вісім

128

4

4

Облакова Юлія Валеріївна

Тридцять два

32

4

5

Угрин Ольга Павлівна

Тридцять один

31

4

6

Гіганов Олег Ігорович

Сім

7

4

7

Мойсеєва Анастасія Сергіївна

Дев’ять

9

4

8

Алєксєєв Річард Русланович

Шістдесят шість

66

4

9

Кухаренко Ірина Вікторівна

Двадцять

20

Одеська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Паламар Галина Василівна

Двадцять чотири

24

1

2

Ткач Наталія Анатоліївна

Двадцять дев’ять

29

1

3

Корупко Андрій Петрович

Сорок шість

46

1

4

Кузьмінський Олександр Іванович

Вісім

8

1

5

Шевчук Сергій Валерійович

Одинадцять

11

1

6

Кононенко Дмитро Сергійович

Чотири

4

1

7

Тімановська Любов Серафимівна

Дев’ять

9

1

8

Пономаренко Володимир Михайлович

Чотири

4

1

9

Ящук Наталя Аркадіївна

Вісім

8

2

1

Бабаченко Віктор Вікторович

Двадцять вісім

28

2

2

Латій Ірина Олександрівна

Дванадцять

12

2

3

Андрієвська Людмила Олександрівна

Вісімнадцять

18

2

4

Шехтерлє Максим Ернстович

Чотирнадцять

14

2

5

Синіка Володимир Анатолійович

Дванадцять

12

2

6

Брагаренко Юрій Георгійовіч

Дев’ять

9

2

7

Язловицький Володимир Олександрович

Нуль

0

2

8

Велитченко Руслан Володимирович

П’ять

5

2

9

Бочева Капітоліна Андріївна

Сім

7

2

10

Бабаченко Наталія Леонідівна

Шість

6

3

1

Ломадзе Діана Генадіївна

Десять

10

3

2

Марченко Андрій Анатолійович

Двадцять дев’ять

29

3

3

Данилейчук Олена Вікторівна

П'ятнадцять

15

3

4

Левченко Вадим Олексійович

Чотирнадцять

14

3

5

Ломакін Євген Сергійович

Вісім

8

3

6

Вітько Катерина Сергіївна

Сім

7

3

7

Арджеванідзе Володимир Олегович

Дванадцять

12

3

8

Кичигіна Олена Олександрівна

Двадцять три

23

3

9

Беженар Яків Олексійович

Одинадцять

11

3

10

Апостолов Денис Олександрович

Чотири

4

4

1

Гетте Денис Олегович

Дев’ять

9

4

2

Гаврих Віталій Вікторович

Сто п’ять

105

4

3

Гнатенко Ірина Валентинівна

Два

2

4

4

Кіщенко Володимир Анатолійович

П’ять

5

4

5

Грабовська Людмила Миколаївна

П’ять

5

4

6

Жадан Ігор Олегович

Три

3

4

7

Язаджи Анна Володимирівна

Нуль

0

4

8

Бугаленко Андрій Васильович

П'ятнадцять

15

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Гаврилов Олександр Анатолійович

Чотирнадцять

14

1

2

Завирюха Катерина Сергіївна

Вісім

8

1

3

Підгорна Наталя Костянтинівна

Шість

6

1

4

Молиштян Анатолій Васильович

Один

1

1

5

Цихач Сергій Віталійович

Два

2

2

1

Троян Олег Вікторович

Тридцять один

31

2

2

Денисьєва Ніна Євгенівна

Дев’ять

9

2

3

Усатенко Володимир Сергійович

Сім

7

2

4

Молиштян Оксана Володимирівна

Один

1

2

5

Кравець Ольга Іванівна

Дванадцять

12

3

1

Волгін Андрій Вячеславович

Двадцять три

23

3

2

Кравець Роман Михайлович

Дев’ятнадцять

19

3

3

Бобракова Світлана Олександрівна

Десять

10

3

4

Ткаченко Борис Романович

Сім

7

3

5

Христова Інна Федорівна

Три

3

4

1

Пономарьова Влада Сергіївна

Вісім

8

4

2

Петров Володимир Володимирович

Один

1

4

3

Троян Тетяна Іллівна

П’ять

5

4

4

Лазаренко Сергій Васильович

Шість

6

4

5

Малишева Юлія Іванівна

Чотири

4

ЧОРНОМОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РОЗУМНА СИЛА»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Погребняк Валерій Олексійович

Двісті сім

207

1

2

Артюх Катерина Миколаївна

Двадцять чотири

24

1

3

Фатєєва Ліана Анатоліївна

Десять

10

1

4

Доргань Олексій Миколайович

П’ять

5

1

5

Волик Ольга Валеріївна

Двадцять дев’ять

29

1

6

Онуфрієнко Андрій Станіславович

Сім

7

1

7

Яворська Олена Сергіївна

Чотирнадцять

14

2

1

Симончук Микола Миколайович

Сто тридцять один

131

2

2

Кучерявий Олександр Євгенович

Чотирнадцять

14

2

3

Дячук Юлія Олегівна

Тридцять шість

36

2

4

Романенко Ганна Валеріївна

Тридцять дев’ять

39

2

5

Григоров Дмитро Сергійович

Двадцять два

22

2

6

Каташинський Євген Олександрович

П’ятдесят чотири

54

2

7

Карпова Аліна Максимівна

Тридцять три

33

3

1

Станіславська Анастасія Вікторівна

Сто двадцять три

123

3

2

Земцев Олексій Артурович

Сорок дев’ять

49

3

3

Шиндрик Владислав Вікторович

Сорок

40

3

4

Брайченко Світлана Євгенівна

П’ятдесят два

52

3

5

Тарасов Сергій Анатолійович

Тридцять п’ять

35

3

6

Кiцило Дiана Анатолiiвна

П'ятнадцять

15

3

7

Танасенко Руслан Юрійович

Тридцять

30

4

1

Медведєва Тетяна Вікторівна

Шістдесят три

63

4

2

Чекай Микола Анатолійович

Вісім

8

4

3

Корсун Михайло Олександрович

Сорок дев’ять

49

4

4

Стеценко Олег Петрович

Сорок

40

4

5

Головачова Юлія Сергіївна

Чотирнадцять

14

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Стамотакі Володимир Павлович

П’ятдесят

50

1

2

Гоппова Жанна Владиславівна

Вісімдесят три

83

1

3

Марцун Леонід Леонідович

Тридцять три

33

1

4

Баторі  Ганна Миколаївна

Вісім

8

1

5

Кльосов Олександр Григорович

Двадцять

20

1

6

Олексієнко Володимир Олексійович

Шістнадцять

16

2

1

Ксендзова Олена Вікторівна

Сімдесят шість

76

2

2

Світличний Олександр Вікторович

Вісімдесят сім

87

2

3

Алексєєва Вікторія Дмитрівна

Тринадцять

13

2

4

Яшманов Андрій Валерійович

Тринадцять

13

2

5

Шаповалова Ірина Віталіївна

Двадцять три

23

2

6

Барсук Людмила Андріївна

Шістнадцять

16

2

7

Стратієнко Олег Іванович

Тридцять два

32

2

8

Середа Ганна Володимирівна

Дванадцять

12

3

1

Каранфілов Олексій Валерійович

Сімдесят шість

76

3

2

Сопільняк Вячеслав Анатолійович

П’ятдесят вісім

58

3

3

Кривенок Анжеліка Василівна

Чотири

4

3

4

Корнійчук Володимир Миколайович

Дев’ятнадцять

19

3

5

Владикіна Любов Гуріївна

Чотири

4

3

6

Павлюченко Олег Сергійович

Два

2

3

7

Єгоричева Валентина Іванівна

Два

2

3

8

Мацкевич Олег Сергійович

Тринадцять

13

4

1

Веселков Олександр Васильович

Шістдесят чотири

64

4

2

Кливняк Богдан Михайлович

Чотирнадцять

14

4

3

Євдокимов Сергій Володимирович

Вісім

8

4

4

Кливняк Світлана Петрівна

П'ятнадцять

15

4

5

Франчук Наталія Михайлівна

Дванадцять

12

12) сумарна кількість голосів виборців, які підтримали всі територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від кожної місцевої організації політичної партії в усіх територіальних виборчих округах у межах єдиного багатомандатного виборчого округу:

 

 

з/п

Назва місцевої організації політичної партії

(у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Сумарна кількість голосів виборців, які підтримали всі територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від кожної місцевої організації політичної партії, в усіх територіальних виборчих округах

прописом

цифрами

1

Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Одна тисяча дев’ятсот п’ятдесят

1950

2

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ШАРІЯ»

Одна тисяча триста два

1302

3

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Чотири тисячі шістсот тридцять два

4632

4

Одеська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

Сто сорок три

143

 5

Одеська регіональна організація політичної партії «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»

Сімсот тринадцять

713

6

Одеська територіальна організація політичної партії

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Одна тисяча сімдесят сім

1077

7

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дві тисячі двісті дев’яносто чотири

2294

8

Одеська регіональна організація політичної партії 

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

П’ять тисяч дев’ятсот п’ятдесят чотири

5954

9

Одеська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»

Шістсот п’ятдесят три

653

10

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»

Двісті тридцять п’ять

235

11

ЧОРНОМОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РОЗУМНА СИЛА»

Одна тисяча триста тридцять п’ять

1335

12

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»

Дев’ятсот десять

910

 

 

 

 

 

 

 

13) загальна кількість голосів виборців, які підтримали всі територіальні виборчі  списки кандидатів у депутати від усіх місцевих організацій політичних партій, в усіх територіальних виборчих округах у межах єдиного багатомандатного виборчого округу, –

 

двадцять одна тисяча сто дев'яносто вiсiм

 

 

21198

(прописом)

 

 

(цифрами)

 

 

14) відсоток сумарної кількості голосів виборців, які підтримали всі територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від кожної місцевої організації політичної партії, в усіх територіальних виборчих округах у межах єдиного багатомандатного виборчого округу (пункт 12) у відношенні до загальної кількості голосів виборців, які підтримали всі територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від усіх місцевих організацій політичних партій в усіх територіальних виборчих округах у межах єдиного багатомандатного виборчого округу (пункт 13):

з/п

Назва місцевої організації політичної партії

(у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Відсоток сумарної кількості голосів виборців, які підтримали всі територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від кожної місцевої організації політичної партії, в усіх територіальних виборчих округах
у межах єдиного багатомандатного виборчого округу у відношенні до загальної кількості голосів виборців, які підтримали всі територіальні
виборчі списки кандидатів у депутати від усіх місцевих організацій політичних партій в усіх територіальних виборчих округах у межах
єдиного багатомандатного виборчого округу

(з точністю до сотих часток відсотка)

прописом

цифрами

1

Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Дев’ять цілих двадцять сотих

9,20%

2

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ШАРІЯ»

Шість цілих чотирнадцять сотих

6,14%

3

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Двадцять одна ціла вісімдесят п’ять сотих

21,85%

4

Одеська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

Нуль цілих шістдесят сім сотих

0,67%

 5

Одеська регіональна організація політичної партії «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»

Три цілих тридцять шість сотих

3,36%

6

Одеська територіальна організація політичної партії

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

П’ять цілих вісім сотих

5,08%

7

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Десять цілих вісімдесят дві сотих

10,82%

8

Одеська регіональна організація політичної партії

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Двадцять вісім цілих дев’ять сотих

28,09%

9

Одеська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»

Три цілих вісім сотих

3,08%

10

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»

Одна ціла одинадцять сотих

1,11%

11

ЧОРНОМОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РОЗУМНА СИЛА»

Шість цілих тридцять сотих

6,30%

12

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»

Чотири цілих двадцять дев’ять сотих

4,29%

 

 

 

 

 

 

 

15) місцеві організації політичних партій, які мають право на участь у розподілі депутатських мандатів, на підтримку територіальних виборчих списків яких у межах єдиного багатомандатного округу подано 5 і більше відсотків загальної кількості голосів виборців, які підтримали територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від усіх місцевих організацій політичних партій, у межах єдиного  багатомандатного виборчого округу:

 

 

 

з/п

Назва місцевої організації політичної партії, на підтримку територіальних виборчих списків якої у межах єдиного багатомандатного округу подано 5 і більше відсотків загальної кількості голосів виборців, які підтримали територіальні виборчі  списки кандидатів у депутати від усіх місцевих організацій політичних партій, у межах єдиного  багатомандатного виборчого округу

(у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Кількість г

лосів виборців, які підтримали територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від місцевої ор

анізації політичної партії

Відсоток загальної кількості голосів виборців, які підтримали територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від місцевої організації політичної партії

(з точністю до сотих часток від

отка)

 

прописом

цифрами

прописом

цифрами

1

Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Одна тисяча дев’ятсот п’ятдесят

1950

Дев’ять цілих двадцять сотих

9,20%

2

ОДЕСЬКА

ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ШАРІЯ»

Одна тисяча триста два

 

1302

Шість цілих чотирнадцять сотих

6,14%

3

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

Чотири тисячі шістсот тридцять два

4632

Двадцять одна ціла вісімдесят п’ять сотих

21,85%

4

Одеська територіальна організація політичної партії

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Одна тисяча сімдесят сім

1077

П’ять цілих вісім сотих

5,08%

5

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дві тисячі двісті дев’яносто чотири

2294

Десять цілих вісімдесят дві сотих

10,82%

6

Одеська регіональна організація політичної партії

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

П’ять тисяч дев’ятсот п’ятдесят чотири

5954

Двадцять вісім цілих дев’ять сотих

28,09%

7

ЧОРНОМОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РОЗУМНА СИЛА»

Одна тисяча триста тридцять п’ять

133

 

Шість цілих тридцять сотих

6,30%

             
 

 

 

 

16) загальна кількість голосів виборців, поданих на підтримку всіх територіальних виборчих списків місцевих організацій політичних партій, які мають право на участь у розподілі депутатських мандатів, у межах єдиного багатомандатного виборчого округу, –

вiсiмнадцять тисяч п'ятсот сорок чотири

 

 

18544

(прописом)

 

 

 

(цифрами)

17) кількість голосів виборців, необхідних для отримання одного депутатського мандата (виборча квота) –

п'ятсот дев'яносто вiсiм

 

 

598

(прописом)

 

 

 

(цифрами)

 

 

 

 

18) кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами в депутати, включеними до кожного територіального виборчого списку кожної місцевої організації політичної партії, яка має право на участь у розподілі депутатських мандатів, визначена відповідно до частини другої статті 258 Кодексу:

 

 

 

Номер територіального виборчого округу

Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами в депутати, включеними
до територіального виборчого списку місцевої організації політичної партії

прописом

цифрами

Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

нуль

0

2

нуль

0

3

нуль

0

4

нуль

0

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ШАРІЯ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

нуль

0

2

нуль

0

3

нуль

0

4

нуль

0

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Один

1

2

Два

2

3

Два

2

4

Один

1

Одеська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

нуль

0

2

нуль

0

3

нуль

0

4

нуль

0

Одеська регіональна організація політичної партії «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

нуль

0

2

нуль

0

3

нуль

0

4

нуль

0

Одеська територіальна організація політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

нуль

0

2

нуль

0

3

нуль

0

4

нуль

0

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Один

1

2

Один

1

3

нуль

0

4

нуль

0

Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

Два

2

2

Два

2

3

Два

2

4

Один

1

Одеська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

нуль

0

2

нуль

0

3

нуль

0

4

нуль

0

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

нуль

0

2

нуль

0

3

нуль

0

4

нуль

0

ЧОРНОМОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РОЗУМНА СИЛА»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

нуль

0

2

нуль

0

3

нуль

0

4

нуль

0

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

нуль

0

2

нуль

0

3

нуль

0

4

нуль

0

 

 

19) сумарна кількість депутатських мандатів, розподілених у кожному територіальному виборчому окрузі, визначена відповідно до частини четвертої статті 258 Кодексу:

Номер

територіального
виборчого округу

Сумарна кількість депутатських мандатів, розподілених у територіальному виборчому окрузі

прописом

цифрами

1

Чотири

4

2

П’ять

5

3

Чотири

4

4

Два

2

 

 

20) кількість невикористаних голосів виборців, поданих у кожному територіальному виборчому окрузі на підтримку виборчого списку кожної місцевої організації політичної партії, яка має право на участь у розподілі депутатських мандатів, визначена відповідно до частини третьої статті 258 Кодексу:

 

Номер територіального виборчого округу

Кількість невикористаних голосів виборців, поданих у територіальному виборчому окрузі 
на  підтримку виборчого списку місцевої організації політичної партії, яка має право на участь у розподілі депутатських мандатів

прописом

цифрами

Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

чотириста сорок вiсiм

448

2

п'ятсот сiмдесят шiсть

576

3

п'ятсот сорок чотири

544

4

триста вiсiмдесят два

382

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ШАРІЯ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

триста шiстдесят

360

2

триста сiмдесят чотири

374

3

триста п'ятдесят один

351

4

двiстi сiмнадцять

217

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

триста сiмдесят один

371

2

сто вiсiмдесят шiсть

186

3

сто сiмдесят два

172

4

триста п'ятнадцять

315

Одеська територіальна організація політичної партії  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

двiстi дев'яносто три

293

2

триста сорок

340

3

двiстi сiмдесят дев'ять

279

4

сто шiстдесят п'ять

165

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

один

1

2

сто дев'яносто

190

3

чотириста сiмдесят п'ять

475

4

чотириста тридцять два

432

Одеська регіональна організація політичної партії   «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

чотириста дев'ять

409

2

двiстi вiсiмдесят два

282

3

п'ятсот тринадцять

513

4

п'ятсот шiстдесят чотири

564

ЧОРНОМОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РОЗУМНА СИЛА»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

триста тридцять вiсiм

338

2

триста дев'яносто

390

3

триста дев'яносто шiсть

396

4

двiстi одинадцять

211

 

 

21) територіальні виборчі списки кандидатів від кожної місцевої організації політичної партії у кожному територіальному виборчому окрузі з порядком кандидатів у депутати, встановленим відповідно до частини другої статті 259 Кодексу:

 

Номер територіального виборчого округу

Порядковий номер кандидата в територіальному виборчому списку, встановлений за результатами виборів

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності), число, місяць, рік народження кандидата в депутати

Кількість голосів виборців поданих за кандидата в депутати

Відмітка
про обрання кандидата депутатом

Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»  
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Шолар Олена Юріївна, 19.01.1988

74

 

1

2

Марковський Олександр Юрійович, 18.10.1988

46

 

1

3

Галактіонов Олександр Миколайович, 23.01.1982

36

 

1

4

Готка Олексій Олексійович, 11.02.1980

32

 

1

5

Горбенко Людмила Володимирівна, 21.07.1967

41

 

1

6

Губа Олексій Володимирович, 27.12.1987

18

 

1

7

Димитрієва Наталія Георгіївна, 22.03.1984

53

 

1

8

Дубина Ігор Ігорович, 09.07.1991

43

 

2

1

Тонкошкур Олександр Олександрович, 16.10.1978

241

 

2

2

Вулер Сергій Леонідович, 02.07.1987

15

 

2

3

Штогрін Володимир Михайлович, 01.01.1989

46

 

2

4

Каплун Тетяна Сергіївна, 05.06.1976

52

 

2

5

Бринчак Василина Олегівна, 04.05.1989

9

 

2

6

Лобода Максим Юрійович, 23.02.1987

34

 

2

7

Діденко Олена Леонідівна, 28.04.1986

33

 

2

8

Вакулич Євген Вадимович, 09.05.1991

27

 

2

9

Швацька Олена Анатоліївна, 30.09.1977

29

 

3

1

Канар’ян Петро Русланович, 21.05.1983

97

 

3

2

Стрешна Галина Миколаївна, 04.02.1981

38

 

3

3

Серьогіна Аніта Артурівна, 16.01.1990

121

 

3

4

Ковальчук Максим Сергійович, 22.06.1985

102

 

3

5

Папов Сергій Вікторович, 08.07.1986

30

 

3

6

Жернова Ірина Борисівна, 09.06.1986

10

 

3

7

Бурдейний Олександр Сергійович, 24.04.1988

34

 

3

8

Ткачук Людмила Петрівна, 01.01.1973

34

 

4

1

Кобельницький Андрій Миколайович, 20.12.1983

91

 

4

2

Амірян  Каріне Едуардівна, 28.10.1987

22

 

4

3

Книш Артем Ігорович, 18.08.1990

99

 

4

4

Жезняк Сергій Іванович, 25.03.1985

18

 

4

5

Нецеля Анастасія Іванівна, 03.07.1994

15

 

4

6

Васильєва Ольга Борисівна, 21.03.1987

35

 

4

7

Верховський Владислав Володимирович, 02.11.1978

13

 

4

8

Дзюбенко Тетяна Володимирівна, 16.05.2001

10

 

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ШАРІЯ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Дзекиш Григорій Михайлович, 25.07.1967

102

 

1

2

Єкімов Володимир Володимирович, 29.08.1978

41

 

1

3

Швець Віталій Володимирович, 28.06.1966

90

 

1

4

Шлегель Олена Олександрівна, 22.11.1980

13

 

1

5

Нєзнакомова Ірина   Архипівна, 03.10.1961

71

 

2

1

Леконцева   Ірина   Ігорівна, 12.11.1988

142

 

2

2

Дарієнко  Роман   Олегович, 24.03.1994

46

 

2

3

Шарипов  Руслан Абдулганієвич, 16.01.1975

62

 

2

4

Шапкін   Віктор Вікторович, 27.02.1977

34

 

2

5

Захарова   Оксана   Борисівна, 03.06.1976

29

 

3

1

Чулков Володимир Михайлович, 12.05.1994

89

 

3

2

Соколова   Олена   Дмитрівна, 10.08.1983

65

 

3

3

Брусніцин   Ігор   Григорович, 20.03.1980

61

 

3

4

Довгань   Лариса Григорівна, 15.02.1967

73

 

3

5

Сидоренко   Євген Олександрович, 03.01.1983

9

 

4

1

Довгань  Кристина Станіславівна, 03.07.1978

89

 

4

2

Зубко   Євген  Ігорович, 22.07.1981

31

 

4

3

Скоблінський Максим Володимирович, 16.01.1980

33

 

4

4

Білецький  Дмитро  Олегович, 25.06.1985

4

 

4

5

Бойко   Олена   Василівна, 13.01.1976

21

 

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Куликов Сергій Андрійович, 02.03.1986

170

обраний

1

2

Волошинов Василь Вікторович, 22.05.1979

168

 

1

3

Крючкова Надія Яковлівна, 11.07.1958

109

 

1

4

Іванова Ольга Сергіївна, 13.07.1986

56

 

1

5

Дергак Олег Зіновійович, 24.08.1975

45

 

1

6

Букрєєв Андрій Володимирович, 28.07.1974

65

 

1

7

Путіхов Андрій Олексійович, 26.02.1988

27

 

1

8

Юхименко Кароліна Анатоліївна, 17.06.1974

18

 

1

9

Казаков Юрій Яковлевич, 20.01.1974

25

 

1

10

Соколова Валентина Іванівна, 20.07.1949

47

 

2

1

Поліщук Олег Ігорович, 16.09.1986

417

обраний

2

2

Стерпул Олег Олександрович, 07.01.1985

165

обраний

2

3

Зайцев Василь Володимирович, 15.01.1967

121

 

2

4

Пакунова Юлія Анатоліївна, 17.03.1978

63

 

2

5

Сорокіна Олександра В'ячеславівна, 28.09.1984

57

 

2

6

Зінов'єв Сергій Олександрович, 21.01.1985

67

 

2

7

Свиридова Віра Володимирівна, 23.09.1984

23

 

2

8

Кривцова Ірина Миколаївна, 14.08.1974

45

 

2

9

Лук'янчук Денис Анатолійович, 13.12.1989

80

 

2

10

Іжаков Михайло Вікторович, 01.07.1980

19

 

3

1

Кришмар Дмитро Юрійович, 22.02.1985

265

обраний

3

2

Капанишина Галина Сергіївна, 01.01.1957

226

обраний

3

3

Левченко Андрій Геннадійович, 04.03.1974

185

 

3

4

Гапоненко Дмитро Миколайович, 03.07.1984

97

 

3

5

Лаврентьєв Андрій Михайлович, 19.02.1985

69

 

3

6

Боценюк Ольга Вікторівна, 11.08.1958

69

 

3

7

Соколов Микола Миколайович, 23.05.1986

116

 

3

8

Гріценко Наталія Іванівна, 08.05.1958

21

 

3

9

Жижикін Юрій Олександрович, 05.04.1988

8

 

3

10

Тітієвська Ірина Василівна, 22.11.1991

30

 

4

1

Журило Сергій Іванович, 26.08.1968

290

обраний

4

2

Дашківська Валентина Валентинівна, 03.01.1967

147

 

4

3

Берлізова Таїсія Іванівна, 05.08.1977

120

 

4

4

Загребельний Євген Анатолійович, 16.02.1984

40

 

4

5

Роговой Олексій Володимирович, 08.01.1982

10

 

4

6

Поправка Любов Іванівна, 14.06.1966

58

 

4

7

Єфімов Дмитро Павлович, 22.06.1987

33

 

Одеська територіальна організація політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Вороненко  Наталя Володимирівна, 02.01.1975

67

 

1

2

Фус Дмитро Олександрович, 24.01.1970

50

 

1

3

Толкаченко Тетяна Вікторівна    , 25.03.1990

37

 

1

4

Лозовий  Андрій Васильович, 21.06.1977

46

 

1

5

Кравченко Олена Василівна, 19.04.1959

33

 

2

1

Волинський Андрій Олександрович  , 13.01.1981

116

 

2

2

Марченко  Роман Михайлович, 03.09.1978

60

 

2

3

Молодецька Антоніна Максимівна, 02.02.1969

62

 

2

4

Горюшкіна Наталія Владиславівна, 26.05.1986

12

 

2

5

Клімішена Юлія Олександрівна, 26.01.1989

16

 

3

1

Гетьман Ігор Леонідович, 28.07.1977

115

 

3

2

Львутін Тимофій Сергійович, 15.03.1991

17

 

3

3

Дердо Олександр Вікторович , 03.02.1979

39

 

3

4

Левицька  Ольга Олександрівна, 08.09.1983

43

 

3

5

Скала Олена Олександрівна, 12.03.1994

15

 

4

1

Барбул Володимир Миколайович, 27.06.1974

84

 

4

2

Волков  Олег  Вадимович, 04.02.1979

12

 

4

3

Сухих Олеся Володимирівна, 07.04.1979

13

 

4

4

Скала Світлана Геннадіївна, 01.06.1971

16

 

4

5

Бейбулатов Дмитро Андрійович, 13.07.1995

5

 

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Стадніченко Лариса Леонідівна, 07.05.1960

70

обраний

1

2

Патрик Олександр Михайлович, 25.05.1970

94

 

1

3

Мацулевич Олексій Віталійович, 24.02.1981

87

 

1

4

Дюндик Валерій Васильович, 06.11.1965

36

 

1

5

Додонова Оксана Володимирівна, 24.06.1971

38

 

1

6

Рагулін Олександр Станіславович, 20.05.1984

60

 

1

7

Соколова Оксана Василівна, 07.11.1968

42

 

1

8

Струк Денис Сергійович, 11.12.1985

23

 

1

9

Живилко Наталя Олександрівна , 11.08.1981

39

 

2

1

Кузар Олена Вікторівна, 21.02.1972

199

обраний

2

2

Філатова Ганна Василівна, 15.01.1980

89

 

2

3

Сурнін Ігор Володимирович, 25.02.1977

51

 

2

4

Шамін Микола Вікторович, 04.04.1981

113

 

2

5

Ющенко Вячеслав Володимирович, 03.02.1976

75

 

2

6

Стрижак Тетяна Валеріївна, 24.06.1980

65

 

2

7

Ложков Сергій Анатолійович, 23.05.1975

53

 

2

8

Унгурян Вікторія Вікторівна, 06.08.1976

23

 

2

9

Петренко Олександр Олександрович, 06.07.1984

19

 

3

1

Запорожченко Лідія Сергіївна, 01.05.1992

64

 

3

2

Горбачов Тимур Олександрович, 07.01.1978

40

 

3

3

Клінаєв Станіслав Сергійович, 17.04.1977

44

 

3

4

Тараненко Анатолій Вікторович, 10.09.1975

26

 

3

5

Смирнова Наталія Ігорівна, 20.01.1967

43

 

3

6

Балтакса Михайло Ілліч, 13.06.1984

43

 

3

7

Єпішина Марія Християнівна, 22.12.1947

38

 

3

8

Нарівончик Дмитро Михайлович, 08.04.1978

21

 

3

9

Василенко Ірина Володимирівна, 23.12.1957

19

 

3

10

Чебан Владислав Анатолійович, 24.03.1990

43

 

4

1

Зайков Юрій Дмитрович, 05.08.1977

64

 

4

2

Швець Ігор Вікторович, 03.05.1964

73

 

4

3

Сабура Світлана Олександрівна, 07.09.1983р.

21

 

4

4

Панчев Денис Віталійович, 02.08.1986

40

 

4

5

Маслова Тетяна Федорівна, 07.07.1982

27

 

4

6

Кузьмін Анатолій Анатолійович, 07.05.1982

37

 

4

7

Поліщук Людмила Ярославівна, 11.07.1983

41

 

4

8

Захватаєв Олександр Петрович, 06.03.1983

4

 

4

9

Гуніна Олена Олегівна, 23.02.1985

31

 

Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Жуха Леонід Іванович, 03.09.1948

520

обраний

1

2

Наумова Тетяна Іванівна, 15.11.1959

231

обраний

1

3

Венгріна Олена Петрівна, 16.12.1959

42

 

1

4

Опря Микола Васильович, 07.06.1961

92

 

1

5

Соколов Кирило Олексійович, 17.02.1988

85

 

1

6

Наретья Євгенія Геннадіївна, 05.11.1964

18

 

1

7

Маляренко Олексій Сергійович, 02.08.1981

126

 

1

8

Мандрик-Родослав Світлана Юріївна, 19.10.1980

104

 

1

9

Красюк Сергій Аркадійович, 17.01.1966

20

 

2

1

Миза Сергій Васильович, 13.05.1960

443

обраний

2

2

Демченко Оксана Юріївна, 25.08.1970

188

обраний

2

3

Біляєва-Дубровіна Ольга Вікторівна, 28.08.1984

98

 

2

4

Ковальчук Інга Валеріївна, 08.11.1979

133

 

2

5

Лисиця Олександр Петрович, 26.10.1950

121

 

2

6

Опря Сергій Олександрович, 16.01.1976

68

 

2

7

Наставнюк Олена Володимирівна, 21.01.1975

26

 

2

8

Тітаренко Ігор Володимирович, 08,08 1979

78

 

2

9

Корж Аліна Ігорівна, 14.12.1998

25

 

3

1

Бузько Юрій Іванович, 15.08.1963

728

обраний

3

2

Ковальчук Володимир Георгійович, 27.06.1971

256

обраний

3

3

Логвін Юрій Іванович, 22.03.1968

102

 

3

4

Чилікіна Олена Василівна, 29.11.1980

74

 

3

5

Дурбалова Наталя Василівна, 30.07.1953

53

 

3

6

Сагайда Ростислав Геннадійович, 04.07.1974

20

 

3

7

Новицька Лілія Михайлівна, 29.06.1972

44

 

3

8

Єремейцев Євгеній Степанович, 21.11.1957

80

 

4

1

Баличев Федір Петрович, 25.03.1988

449

обраний

4

2

Ленський Андрій Вікторович, 09.02.1968

180

 

4

3

Павлова Павлина Іванівна, 16.12.1954

128

 

4

4

Облакова Юлія Валеріївна, 02.07.1977

32

 

4

5

Угрин Ольга Павлівна, 15.05.1975

31

 

4

6

Гіганов Олег Ігорович, 21.10.1988

7

 

4

7

Мойсеєва Анастасія Сергіївна, 27.08.1955

9

 

4

8

Алєксєєв Річард Русланович, 31.07.1990

66

 

4

9

Кухаренко Ірина Вікторівна, 18.01.1982

20

 

ЧОРНОМОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РОЗУМНА СИЛА»
(назва місцевої організації політичної партії у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

1

1

Погребняк Валерій Олексійович, 13.05.1987

207

 

1

2

Артюх Катерина Миколаївна, 30.07.1985

24

 

1

3

Фатєєва Ліана Анатоліївна, 02.09.1977

10

 

1

4

Доргань Олексій Миколайович, 26.02.1986

5

 

1

5

Волик Ольга Валеріївна, 23.06.1988

29

 

1

6

Онуфрієнко Андрій Станіславович, 07.01.1983

7

 

1

7

Яворська Олена Сергіївна, 02.10.1996

14

 

2

1

Симончук Микола Миколайович, 22.11.1981

131

 

2

2

Кучерявий Олександр Євгенович, 18.03.1990

14

 

2

3

Дячук Юлія Олегівна, 26.10.1996

36

 

2

4

Романенко Ганна Валеріївна, 29.04.1981

39

 

2

5

Григоров Дмитро Сергійович, 23.06.1971

22

 

2

6

Каташинський Євген Олександрович, 24.08.1997

54

 

2

7

Карпова Аліна Максимівна, 05.12.2000

33

 

3

1

Станіславська Анастасія Вікторівна, 10.01.1985

123

 

3

2

Земцев Олексій Артурович, 24.07.1985

49

 

3

3

Шиндрик Владислав Вікторович, 14.09.1993

40

 

3

4

Брайченко Світлана Євгенівна, 26.02.1994

52

 

3

5

Тарасов Сергій Анатолійович, 09.05.1996

35

 

3

6

Кiцило Дiана Анатолiiвна, 17.07.1979

15

 

3

7

Танасенко Руслан Юрійович, 23.07.1987

30

 

4

1

Медведєва Тетяна Вікторівна, 10.07.1981

63

 

4

2

Чекай Микола Анатолійович, 19.12.1973

8

 

4

3

Корсун Михайло Олександрович, 17.09.1988

49

 

4

4

Стеценко Олег Петрович , 03.11.1967

40

 

4

5

Головачова Юлія Сергіївна, 08.07.1983

14

 

 

 

22) депутатами в територіальних виборчих округах обрано*:

 

з/п

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутата

Рік народження

Освіта

Посада

(заняття), місце роботи

Партійність

Місце проживання

Територіальний виборчий округ,  у якому обраний депутат

Назва місцевої організації політичної партії,
від якої обрано депутата

1

Куликов Сергій Андрійович

02.03.1986

Вища

Фізична особа-підприємець

Безпартійний

Одеська обл.., Одеський р-н, с. Санжейка,

1

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

2

Поліщук Олег Ігорович

16.09.1986

Вища

Директор, Товариство з обмеженою відповідальністю "Крістал трейдинг"

Безпартійний

Одеська обл.., Одеський р-н,

м. Чорноморськ

2

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

3

Стерпул Олег Олександрович

07.01.1985

Вища

Менеджер, Товариство з обмеженою відповідальністю "Агрос"

Безпартійний

Одеська обл.., Одеський р-н,

м. Чорноморськ

2

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

4

Кришмар Дмитро Юрійович

22.02.1985

Вища

Заступник начальника, КП "Міське управління житлово-комунального господарства" Чорноморської міської ради

Безпартійний

Одеська обл.., Одеський р-н,

м. Чорноморськ

3

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

5

Капанишина Галина Сергіївна

01.01.1957

Вища

Голова правління, Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Номер сім"

Безпартійний

Одеська обл.., Одеський р-н,

м. Чорноморськ

3

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

6

Журило Сергій Іванович

26.08.1968

Вища

Фізична особа-підприємець

Безпартійний

Одеська обл.., Одеський р-н,

м. Чорноморськ, с. Малодолинське

4

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

7

Стадніченко Лариса Леонідівна

07.05.1960

Вища

Викладач вокального співу та завідуюча вокальним відділом , Школа мистецтв у м. Чорноморськ

Член ПП «Довіряй Ділам»

Одеська обл.., Одеський р-н,

м. Чорноморськ

1

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

8

Кузар Олена Вікторівна

21.02.1972

Вища

Лікар невролог, КНП «Черноморська лікарня

Член ПП «Довіряй Ділам»

Одеська обл.., Одеський р-н,

м. Чорноморськ

2

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

9

Жуха Леонід Іванович

03.09.1948

Вища

Директор, Чорноморський морський коледж Одеського національного морського університету

Безпартійний

Одеська обл.., Одеський р-н,

м. Чорноморськ

1

Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

10

Наумова Тетяна Іванівна

15.11.1959

Вища

Заступник директора, Товариство з обмеженою відповідальністю «Тріада»

Безпартійний

Одеська обл.., Одеський р-н,

м. Чорноморськ

1

Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

11

Миза Сергій Васильович

13.05.1960

Вища

Начальник, КП  «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради

Безпартійний

Одеська обл.., Одеський р-н,

м. Чорноморськ, смт. Олександрівка

2

Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

12

Демченко Оксана Юріївна

25.08.1970

Вища

Директор, Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Чорноморської міської ради

Безпартійний

Одеська обл.., Одеський р-н,

м. Чорноморськ

2

Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

13

Бузько Юрій Іванович

15.08.1963

Вища

Голова редакційної ради, ТОВ «Південноукраїнський інститут біографії»

Безпартійний

Одеська обл.., Одеський р-н,

м. Чорноморськ

3

Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

14

Ковальчук Володимир Георгійович

27.06.1971

Вища

Тимчасово не працює

Безпартійний

Одеська обл.., Одеський р-н,

м. Чорноморськ

3

Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

15

Баличев Федір Петрович

25.03.1988

Вища

Голова, Олександрівська селищна адміністрація Чорноморської міської ради

Безпартійний

Одеська обл.., Одеський р-н,

м. Чорноморськ, смт. Олександрівка

4

Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

 

 

23) кількість мандатів, які підлягають розподілу в єдиному багатомандатному виборчому окрузі, визначена відповідно до частини першої статті 260 Кодексу*

 

 

23

 

 

 

(цифрами)

 

 

24) загальна кількість невикористаних голосів виборців, поданих у єдиному багатомандатному виборчому окрузі на підтримку єдиного виборчого списку від кожної місцевої організації політичної партії, яка бере участь у розподілі мандатів, визначена відповідно до частини другої статті 260 Кодексу:

 

 

з/п

Назва місцевої організації політичної партії

(у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Загальна кількість невикористаних голосів виборців, поданих у єдиному багатомандатному виборчому окрузі
на підтримку єдиного виборчого списку кандидатів від  місцевої організації політичної партії,
яка бере участь у розподілі мандатів

(цифрами)

1

Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

1950

2

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ШАРІЯ»

1302

3

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЗА МАЙБУТНЄ»

1044

4

Одеська територіальна організація політичної партії  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

1077

5

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

1098

6

Одеська регіональна організація політичної партії   «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

1768

7

ЧОРНОМОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РОЗУМНА СИЛА»

1335

 

 

25) кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами в депутати, включеними до єдиного виборчого списку від кожної місцевої організації політичної партії, яка бере участь у розподілі мандатів:

 

з/п

Назва місцевої організації політичної партії

(у порядку розміщення у виборчому бюлетені)

Кількість депутатських мандатів, які гарантовано отримує місцева організація політичної партії

Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами

в депутати, включеними до єдиного виборчого списку кандидатів у депутати від місцевої організації політичної партії, яка бере участь у розподілі депутатських мандатів

1

Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

1

3

2

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ШАРІЯ»

1

2

3

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЗА МАЙБУТНЄ»

1

2

4

Одеська територіальна організація політичної партії  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

1

2

5

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

1

2

6

Одеська регіональна організація політичної партії   «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

1

3

7

ЧОРНОМОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РОЗУМНА СИЛА»

1

2

 

 

 

26) депутатами в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиними виборчими списками місцевих організацій політичних партій обрано:

 

з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутата

Рік народження

Освіта

Посада

(заняття), місце роботи

Партійність

Місце проживання

Назва місцевої організації політичної партії,
від якої обрано депутата

1

Чегаринська

Катерина Володимирівна

17.02.1979

вища

Керівник, Приватний заклад «Іллічівський центр розвитку дитини Софія»

Безпартійна

Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ

Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» 

2

Тонкошкур Олександр Олександрович

16.10.1978

вища

Головний тренер з виду спорту – карате, Міністерство молоді та спорту України

Безпартійна

Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ

Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» 

3

Шолар Олена Юріївна

19.01.1988

вища

Адвокат, Адвокатське об’єднання  «Лексітер»

Безпартійна

Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ

Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» 

4

Кобельницький Андрій Миколайович

20.12.1983

вища

Директор, Товаривство з обмеженою відповідальністю «Буденергоремонткомплект»

Безпартійна

Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ

Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» 

5

Довгань Олексій Олександрович

01.01.1979

вища

фізична особа- підприємець

безпартійний

Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ШАРІЯ»

6

Чулков Володимир Михайлович

12.05.1994

вища

Експедитор з логістики, СП ТОВ “Трансбалктермінал”

безпартійний

Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ШАРІЯ»

7

Леконцева   Ірина   Ігорівна

12.11.1988

вища

тимчасово не працює

безпартійний

Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ШАРІЯ»

8

Гуляєв Василь Олександрович

03.09.1963

вища

Помічник-консультант народного депутата України, Верховна рада України

безпартійний

Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЗА МАЙБУТНЄ»

9

Левченко Андрій Геннадійович

04.03.1974

вища

Директор, Товариство з обмеженою відповідальністю "Нові кранові технології"

безпартійний

Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЗА МАЙБУТНЄ»

10

Дергак Олег Зіновійович

03.09.1963

Середня-спеціальна

тимчасово не працює

безпартійний

Одеська область, Одеський район, с. Молодіжне

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЗА МАЙБУТНЄ»

11

Шишканова Тетяна  Леонтіївна

27.04.1970

вища

Прес-секретар,   Приватне акціонерне товариство «ІСРЗ»

Член  Політичної  партії  «Європейська Солідарність»

Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ

Одеська територіальна організація політичної партії  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

12

Волинський Андрій Олександрович

13.01.1981

вища

Головний спеціаліст, Виконавчий комітет  Чорноморської міської ради Одеської області

Член  Політичної  партії  «Європейська Солідарність»

Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ

Одеська територіальна організація політичної партії  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

13

Вороненко  Наталя Володимирівна

02.01.1975

вища

Начальник відділу, Відділ освіти Чорноморської міської ради Одеської області

безпартійний

Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ

Одеська територіальна організація політичної партії  «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

14

Крук Юрій Юрійович

05.10.1978

Вища.к.е.н.

Віце-президент з питань морської політики, Український союз промисловців та підприємців

Член ПП «Довіряй Ділам»

Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

15

Патрик Олександр Михайлович

25.05.1970

Вища

Головний диспетчер порту, ДП «МТП «Чорноморськ»

Член ПП «Довіряй Ділам»

Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

16

Запорожченко Лідія Сергіївна

01.05.1992

Вища

Фізична особа-підприємець

Член ПП «Довіряй Ділам

Одеська область, Біляївський район, с. Дачне,

РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

17

Дудніков Михайло Юрійович

22.09.1971

Вища

Голова правління, Приватне акціонерне товариство «ІСРЗ»

Член Політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»

Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ, смт. Олександрівка,

Одеська регіональна організація політичної партії   «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

18

Венгріна Олена Петрівна

16.12.1959

Вища

Головний бухгалтер, Приватне акціонерне товариство «ІСРЗ»

Безпартійна

Одеська область, Одеський район, м.Одеса

Одеська регіональна організація політичної партії   «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

19

Гіганов Олег Ігорович

21.10.1988

Загальна середня

Комерційний директор, Товариство з обмеженою відповідальністю «ЮГ СТРОЙ ГРУП»

Безпартійний

Одеська область, Одеський район, м.Одеса

Одеська регіональна організація політичної партії   «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

20

Дурбалова Наталя Василівна

30.07.1953

Професійно -технічна

Оператор комп’ютерного набору, Енергетичний цех Приватного акціонерного товариства «ІСРЗ»

Член Політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»

Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ

Одеська регіональна організація політичної партії   «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

21

Чорний Михайло Володимирович

02.11.1996

Вища

Фізична особа-підприємець

Безпартiйний

Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ

ЧОРНОМОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РОЗУМНА СИЛА»

22

Станіславська Анастасія Вікторівна

10.01.1985

Вища

адвокат

Безпартiйна

Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ

ЧОРНОМОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РОЗУМНА СИЛА»

23

Симончук Микола Миколайович

22.11.1981

Вища

Морський агент, ТОВ «Глобал»

Безпартiйна

Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ, с. Бурлача Балка

ЧОРНОМОРСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РОЗУМНА СИЛА»

 

 

 

 

 

 

 

Цей протокол складено у двох примірниках.

Примірники протоколу нумеруються і мають однакову юридичну силу.

 

 

 

Голова

територіальної виборчої комісії

 

 

 

 

Заступник голови

територіальної виборчої комісії

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

Секретар

територіальної виборчої комісії

(підпис)

 

 

 

(прізвище та ініціали)

 

(підпис)

(прізвище та ініціали)

 

 

Члени територіальної виборчої комісії,

присутні на засіданні:

 

 

 

 

 

 

 

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

                                                                      МП

 

"___"________ 20___ року, "____" год "____" хв

(дата і час підписання протоколу)

 

 

Перший примірник цього протоколу мають право підписати присутні на засіданні територіальної виборчої комісії під час встановлення результатів виборів:

 

 

 

кандидати в депутати:

 

 

 

 

 

 

 

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

уповноважені особи місцевих організацій політичних партій:

 

представники місцевих організацій
 політичних партій у територіальній виборчій комісії:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

офіційні спостерігачі:

 

 

 

 

 

 

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

(підпис)

 

(прізвище та ініціали)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Примітки:

1. Право на участь у розподілі депутатських мандатів набувають місцеві організації політичних партій, на підтримку територіальних виборчих списків від яких у межах єдиного багатомандатного виборчого округу подано 5 і більше відсотків загальної кількості голосів виборців, які підтримали територіальні виборчі списки від усіх місцевих організацій політичних партій, у межах єдиного багатомандатного виборчого округу (пункт 15).

2. Кількість голосів виборців, необхідних для отримання одного депутатського мандата (виборча квота) (пункт 17), обчислюється  як ціла частина результату ділення загальної кількості голосів, поданих на підтримку всіх територіальних виборчих списків місцевих організацій політичних партій, які мають право на участь у розподілі депутатських мандатів (пункт 16), на кількість депутатських мандатів, встановлену шляхом віднімання від кількісного складу відповідної ради сумарної кількості гарантованих для кожної партії мандатів відповідно до частини першої статті 260 Кодексу.

3. Кандидати в депутати, які отримали кількість голосів виборців, яка дорівнює або перевищує 25 відсотків розміру виборчої квоти, визначеної відповідно до частини третьої статті 257  Кодексу, розміщуються на початку територіального виборчого списку відповідної місцевої організації політичної партії у порядку зменшення кількості голосів виборців, які підтримали відповідного кандидата в депутати. При рівній кількості голосів кандидати розміщуються в черговості, визначеній місцевою організацією політичної партії при висуванні кандидатів. Після кандидатів у депутати, які отримали кількість голосів виборців, яка дорівнює або перевищує 25 відсотків розміру виборчої квоти, у територіальному виборчому списку розміщуються інші кандидати в черговості, визначеній місцевою організацією політичної партії під час висування кандидатів (пункт 21).

4. Якщо за результатами виборів у відповідному окрузі кількість отриманих місцевою організацією політичної партії депутатських мандатів є більшою, ніж кількість осіб, включених відповідною місцевою організацією політичної партії до територіального виборчого списку, весь залишок невикористаних голосів (в тому числі тих, що складають цілу частину від виборчої квоти) зараховується до кількості голосів, поданих у єдиному багатомандатному виборчому окрузі на підтримку виборчого списку цієї місцевої організації політичної партії (відображається у пункті 24).

5. Для визначення кількості мандатів, отриманих єдиним виборчим списком кандидатів від місцевої організації політичної партії, загальна кількість невикористаних голосів виборців, поданих у єдиному багатомандатному виборчому окрузі на підтримку єдиного виборчого списку кандидатів від відповідної місцевої організації політичної партії, визначена відповідно до частини другої статті 260 Кодексу, ділиться на виборчу квоту, визначену відповідно до частини третьої статті 257 Кодексу. Ціла частина отриманої частки становить кількість депутатських мандатів, яку отримали кандидати в депутати, включені до відповідного єдиного виборчого списку від цієї місцевої організації політичної партії. Дробові залишки до трьох знаків після коми враховуються під час розподілу відповідно до частини четвертої статті 260 Кодексу решти депутатських мандатів (пункт 25).

6. Місцеві організації політичних партій, єдині виборчі списки від яких мають більші порівняно з іншими дробові залишки після ділення відповідно до частини третьої статті 260 Кодексу, отримують по одному додатковому депутатському мандату, починаючи з єдиного виборчого списку кандидатів від місцевої організації політичної партії, що має найбільший дробовий залишок. Якщо дробові залишки у двох чи більше виборчих списках кандидатів від місцевих організацій політичних партій однакові, першим додатковий депутатський мандат отримує той виборчий список місцевої організації політичної партії, за кандидатів у депутати від якої віддано більшу кількість голосів виборців у єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

Розподіл додаткових депутатських мандатів, які визначені відповідно до частини першої статті 260 Кодексу та підлягають розподілу в єдиному багатомандатному виборчому окрузі, закінчується після вичерпання загальної кількості депутатських мандатів, які визначені відповідно до частини першої статті 258 Кодексу та підлягають розподілу в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

7. Кожен примірник протоколу підписується головою, заступником голови, секретарем та іншими членами територіальної виборчої комісії, присутніми на засіданні виборчої комісії. У разі незгоди зі встановленими результатами виборів, зафіксованими у протоколі територіальної виборчої комісії, член цієї виборчої комісії підписує протокол із позначкою "З окремою думкою". Письмовий виклад окремої думки додається до протоколу про результати виборів депутатів. У разі відсутності у протоколі підпису члена територіальної  виборчої комісії напроти його прізвища зазначається причина відсутності члена цієї виборчої комісії на її засіданні.

8. Кожен примірник протоколу підписується та засвідчується печаткою територіальної виборчої комісії лише після його остаточного заповнення.

9. Забороняється заповнення протоколу олівцем, внесення до нього без відповідного рішення територіальної виборчої комісії будь-яких виправлень.

10. Протокол про результати виборів може виготовлятися за допомогою технічних засобів.

 

* Зазначається кількість рядків, що дорівнює кількості кандидатів у депутати, включених до всіх територіальних виборчих списків кандидатів у депутати від кожної місцевої організації політичної партії. 

* Відомості до пункту 22 протоколу заносяться в порядку розміщення назви місцевої організації політичної партії у виборчому бюлетені.

* Кількість мандатів, які підлягають розподілу в єдиному багатомандатному виборчому окрузі, розраховується шляхом віднімання від загальної кількості мандатів, що дорівнює кількісному складу відповідної ради, кількості мандатів розподілених у територіальних виборчих округах та сумарної кількості мандатів, які гарантовано отримають місцеві організації політичних партій, які отримали право на участь у розподілі депутатських мандатів.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань