Керівник підприємства

  Керівник підприємства

  Погребняк Валерій Олексійович

  Автобіографія

  Я, Погребняк Валерій Олексійович, народився 13 травня 1987 року у місті Іллічівськ (тепер - Чорноморськ) Одеської області.
  Громадянин України.
  У 2004 році закінчив Українську гімназію №1 міста Іллічівськ.
  У 2004-2009 році навчався у Одеському державному економічному університеті за спеціальністю «Банківська справа», де отримав диплом магістра.
  З 2010 по 2012 рік працював на Іллічівському заводі ЗБК інженером постачання та експедитором.
  У 2013-2014 році – на посаді кредитного інспектора в КБ «Дельтабанк».
  З 2014 року працював журналістом у місцевих ЗМІ: «04868», «Вісті Чорноморськ», «Черноморск Инфо», «Любимый город», «Наше село», «Черноморск, как он есть». Автор публікацій та статей на громадсько-політичні теми, теми з краєзнавства та міського середовища, архітектури, інтерв’ю з цікавими жителями міста. У 2018 році отримав Почесну грамоту Одеської обласної ради «за вагомий внесок у розвиток ЗМІ».

  З 2015 року активно займаюсь громадською діяльністю в місті. Створив та адмініструю у мережі Фейсбук спільноти, що займаються популяризацією ідей комфортного міського середовища.

  Брав участь у створенні та просуванні міського туристичного бренду (проджект-менеджмент та легітимація), є автором ідеї та проджект-менеджером впровадження проєкту «Схема та розклад руху громадського транспорту міста Чорноморськ» тощо. Автор громадської ініціативи «Інститут розвитку Чорноморська».

  ПНВТСРЧТПТСБНД
   Опитування

   Нажаль зараз немає активних опитувань

   Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань