Принципи формування і розмір винагороди керівника

  Принципи формування і розмір винагороди керівника

  За виконання обов´язків, передбачених цим контрактом, керівникові нараховується заробітна плата за рахунок частки доходу, одержаного підприємством в результаті його господарської діяльності, виходячи з наступного:

  А. Посадового окладу і фактично відпрацьованого часу.

  Б. Преміювання керівнику підприємства може проводитися за рахунок фінансової  за рахунок господарської діяльності по підсумкам за:

       - квартал – у розмірі до 100% місячного посадового окладу керівника підприємства;

       - рік – у розмірі до двох місячних посадових окладів керівника підприємства.

  Премія встановлюються за підсумками роботи керівника підприємства за певний період (квартал, рік) на підставі розпорядження наймача за поданням заступника міського голови.

  У разі  наявності заборгованості підприємства з виплати заробітної плати  у відповідному квартальному або річному звітному періоді, розмір премії за такий період становить не більше 20 відсотків максимально дозволеного розміру премії;

  збільшення розміру заборгованості підприємства з виплати заробітної плати у поточному квартальному або річному звітному періоді порівняно з попереднім аналогічним звітним періодом, премія за такий поточний звітний період не нараховується;

  погіршення якості роботи, невиконання умов контракту, недотримання строків подачі фінансової звітності до Чорноморської міської ради, порушення трудової дисципліни, премія зменшується або не нараховується у тому звітному періоді, коли виявлено відповідне порушення (за окремим рішенням).

  Керівнику встановлюється щорічна оплачувана відпустка згідно з законодавством України про відпустки. Час відпустки визначає керівник за погодженням з керівництвом міської ради. Керівнику може виплачуватися грошова допомога у розмірі не більш як шість посадових окладів у разі вихода на пенсію.

  ПНВТСРЧТПТСБНД
   Опитування

   Нажаль зараз немає активних опитувань

   Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань