Принцип формування і розмір винагороди директора

  Принцип формування і розмір винагороди директора

  За виконання обов’язків, передбачених контрактом «Керівнику» нараховується заробітна плата за рахунок частки доходу, одержаного Підприємством в результаті його господарської діяльності, виходячи з встановлених:

  1.     Посадового окладу і фактично відпрацьованого часу; посадовий оклад встановлено у розмірі 11 356,00 (одинадцять тисяч триста п’ятдесят шість гривень 00 копійок) грн.

  2.     Преміювання керівнику підприємства може проводитися за рахунок частки доходу, одержаного підприємством в результаті його господарської діяльності по підсумкам за:

  • квартал - у розмірі до 100 % місячного посадового окладу  «Керівника» підприємства;
  • рік - у розмірі до двох місячних посадових окладів «Керівника» підприємства. Премія встановлюється за підсумками роботи керівника підприємства за певний період (квартал, рік) на підставі розпорядження «Наймача» за поданням заступника міського голови, згідно з розподілом функціональних обов’язків, враховуючи проведений управлінням комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради аналіз показників преміювання, затверджених показників фінансового плану підприємства, фінансової звітності підприємства, у тому числі (Звіт про фінансовий стан (форма №1) та Звіт про фінансовий результат (форма №2); додаткових показників, зазначених в додатку №4 «Показники преміювання керівників підприємств, що перебувають у комунальній власності Чорноморської територіальної громади» до рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради від 25.02.2016 року №81.

  При цьому у разі наявності заборгованості підприємства з виплати заробітної плати у відповідному квартальному або річному звітному періоді, розмір премії за такий період становить не більше 20 відсотків максимально дозволеного розміру премії.

  Збільшення розміру заборгованості підприємства з виплати заробітної плати у поточному квартальному або річному звітному періоді порівняно з попереднім аналогічним звітним періодом, премія за такий поточний звітний період не нараховується.

  Погіршення якості роботи, невиконання умов контракту, недотримання строків подачі фінансової звітності до Чорноморської міської ради, порушення трудової дисципліни, премія зменшується або не нараховується у тому звітному періоді, коли виявлено відповідне порушення (за окремим рішенням).

  Крім того, керівнику може виплачуватися грошова допомога у розмірі не більш як шість посадових окладів у разі виходу на пенсію.

  Керівнику встановлюється щорічна оплачувана відпустка згідно з Законом України «Про відпустки».

  ПНВТСРЧТПТСБНД
   Опитування

   Нажаль зараз немає активних опитувань

   Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань