Комунальна установа «Муніципальна Варта»

Код ЄДРПОУ – 38363806

Засновник підприємства – ЧОРНОМОРСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Місце знаходження та поштова адреса – 68003, Одеська обл., м. Чорноморськ, проспект Миру, б.33, к.318-319

 

Контактна інформація

Телефон "Гарячої лінії" – 6-53-46 (цілодобово)

Електронна пошта - il.municipal@ukr.net

Контактний телефон - 5-20-44

 

Керівництво установи

Директора – Канар'ян Петро Русланович

Заступник директора - Левченко Вадим Олексійович

 

Режим роботи

Адміністрація – з понеділка по четвер – 08.00 – 17.00        п’ятниця – 08.00 – 16.00

Персонал охорони – згідно графіку, позмінно

Охорона приміщення міськвиконкому – цілодобово

Група швидкого реагування - цілодобово

 

Мета та завдання установи:

Метою діяльності Установи є забезпечення охорони громадського порядку та безпеки, законності та правопорядку на об’єктах комунальної власності, контроль за дотриманням вимог благоустрою території, профілактика правопорушень, сприяння виконанню рішень, які діють на території Чорноморської територіальної громади Одеського району Одеської області.

Для досягнення мети своєї діяльності Установа на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області реалізує наступні завдання:

- Здійснення заходів, спрямованих на запобігання правопорушенням та забезпечення охорони громадського порядку та безпеки і у місцях скупчення людей, в тому числі проведення спортивних та розважальних заходів.

- Проведення профілактичної діяльності з метою зниження вірогідності вчинення протиправних дій, виявлення й усунення причин та умов, які сприяють їх вчиненню та забезпечення під час здійснення такої діяльності прав та свобод громадян.

- Виявлення адміністративних правопорушень, складення протоколів про адміністративні правопорушення відповідно до наданих повноважень виконавчим органом Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області у відповідності до чинного законодавства України.

- Організація забезпечення порядку дотримання пропускного та внутрішньооб’єктового режиму на території адміністративної будівлі Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.

- Забезпечення правопорядку під час засідань Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, її виконавчого комітету, постійних комісій Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, комісій та робочих груп, створених міським головою та виконавчим комітетом Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.

- Сприяння виконанню рішень Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, її виконавчого комітету, комісій, робочих груп та розпоряджень міського голови Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, прийнятих в межах повноважень, в тому числі щодо благоустрою території, контролю за дотриманням правил санітарії, чистотою вулиць, парків, скверів та прибудинкових територій.

- Взаємодія з підрозділами поліції та іншими правоохоронними органами, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, а також комісіями та робочими групами, створеними міським головою та виконавчим комітетом Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності з метою реалізації, покладених на Установу завдань.

- Забезпечення оповіщення та інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій.

- Комплексне обслуговування об'єктів.

- Діяльність у сфері охорони громадського порядку та безпеки.

- Застосування інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики міста Чорноморськ Одеської області та  координація її діяльності.

 У разі, якщо для здійснення окремих завдань Установи необхідно отримання дозволів (ліцензій), Установа здійснює їх тільки після отримання відповідних дозволів (ліцензій).

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань