Стягнення заборгованості за спожиті послуги з централізованого опалення

l0dgIwGGXjW5y84R.jpg

Представниками КП «ЧТЕ» систематично проводиться претензійно-позовна робота щодо стягнення заборгованості за спожиті послуги з централізованого опалення, розносяться попередження споживачам, які мають заборгованість, проводиться роз'яснювальна робота про необхідність оформлення субсидій.

За період з червня 2019 р. по січень 2020 р. вручено 7532 попередженя про необхідність оплати боргу, через мессенджер «VIBER» відправлено 10 049 повідомлень споживачам, що мають заборгованість.  На дошках оголошень будинків розміщено 231  повідомлення про стан заборгованості будинків.

Станом на 27.01.2020 р. за вищевказаний період, КП «ЧТЕ» до місцевого суду подано 449 заяв про стягнення з споживачів (населення) заборгованості за надані послуги з централізованого опалення на загальну суму 7 285,7 тис.грн. З них, більше половини судом розглянуті, винесені судові накази щодо стягнення заборгованості за отримані послуги з централізованого опалення. До відділу ДВС на примусове стягнення  вже направлено 304 заяви про стягнення заборгованості на суму 5 769,8 тис. грн., в тому числі щодо стягнення судового збору  на суму 64,06 тис.грн.

При відкритті виконавчого провадження, державним виконавцем відомості про боржника були занесені до Єдиного реєстру боржників. Боржникам з реєстру можуть заборонити виїзд з країни, відмовити у відкритті поточних рахунків в банку, скасувати запити на відчуження майна та відмовити в наданні будь-яких нотаріальних послуг (наприклад, для покупки або продажу нерухомості), а також це може вплинути на рішення роботодавця при прийомі на роботу.

До Господарського суду Одеської області направлено 9 заяв про стягнення заборгованості з споживачів (юридичних осіб) за теплову енергію на загальну суму 1 578 тис. грн. До відділу ДВС на примусове виконання направлено 6 виконавчих документів на загальну суму 1069,5 тис. грн., один боржник розрахувався в повному обсязі, ще дві справи перебувають на розгляді.

ПНВТСРЧТПТСБНД
    Опитування

    Нажаль зараз немає активних опитувань

    Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань