Підготовка житлових будинків до опалювального сезону в осінньо-зимовий період

IMG_20200601_104035.jpg

Метою проведення заходів з підготовки до опалювального періоду є забезпечення нормативних санітарно-технічних вимог і режимів роботи внутрішньо будинкових систем опалення.     

Проведення цих заходів в багатоквартирних житлових будинках є виконанням «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду»  управляючої компанії або співвласників будинків. Представниками КП «ЧТЕ» проводиться контроль за виконанням робіт по підготовці систем опалення до опалювального сезону 2020-2021 р.р. Роботи розпочинають одразу після завершення опалювального сезону згідно графіка підготовки систем опалення. Проводиться перевірка та наладка устаткування, які забезпечують безперебійну, надійну та економічну подачу тепла у квартири. Перевіряються, та при необхідності, замінюються  запірна арматура, засоби вимірювальної техніки, труби тощо. Не менш важливим в економії тепла є наявність теплової ізоляції у технічних підпіллях житлових будинків. Завершальним етапом підготовчих робіт є гідравлічні іспити для перевірки мереж на міцність та виявлення течі.  

     В результаті співпраці управляючої компанії, співвласників будинків та представників КП «ЧТЕ» під час огляду  по підготовці систем опалення до опалювального періоду 2020 – 2021 р.р. технічних недоліків не було виявлено, зроблені інші зауваження:

 • пошкодження теплової ізоляції на деяких ділянках внутрішньобудинкових системах теплоспоживання, у результаті проведення ремонтних робіт;
 • відсутність електропостачання в елеваторних вузлах житлових будинків. Відсутність освітлення ускладнює контроль параметрів роботи житлових будинків в опалювальний період.

    У будинках де були виявлені такі зауваження, Акти готовності не видаються до усунення їх у повному обсязі.

    Станом на 01.06.2020 р. представникам КП «ЧТЕ» було пред’явлено:

 • КП «МУЖКГ» - 91 система опалення, Акти готовності отримали 55;
 • ОСББ – 4 системи опалення, Акти готовності отримали 3;
 • ЖБК– 5 систем опалення, Акти готовності отримали 3.

ПНВТСРЧТПТСБНД
  Опитування

  Нажаль зараз немає активних опитувань

  Тут ви можете подивитися результати минулих опитувань